Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Мати-одиначка — чи свідомий це вибір?

Про взаємовідносини з рідними і близькими, відносини з чоловіком...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Мати-одиначка — чи свідомий це вибір?

Повідомлення Skrypochka » 20 квітня 2016, 08:54

Нерідко останнім часом мені доводиться чути з вуст знайомих жінок, міркування про те, що коли довго на своєму життєвому шляху не вдасться зустріти гідного чоловіка, то має сенс народити дитину просто «для себе». Іншими словами, як казав один мій знайомий, «жінка має виконати свій біологічний обов’язок». Природно, сучасна, освічена жінка з усіма своїми кар’єрними амбіціями й проблемами в особистому житті нікому нічого не винна, хоча, звичайно, природою призначено, щоб жінки народжували дітей і берегли домашнє вогнище. Але знову ж, у наш час усе це необов’язково. Важливо тільки, як ви самі ставитеся до цього питання, не кривлячи душею перед самою собою.

Взято з газети "Дзеркало тижня"

Як ви ставитесь до того, що з тих чи інших причин жінки самостійно займаються вихованням своїх діточок?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

AAnzhela
Дитя
Подякували: 5 рази

Re: Мати-одиначка — чи свідомий це вибір?

Повідомлення AAnzhela » 20 квітня 2016, 12:36

им сложнее, это факт.
и детей сложнее воспитать без того или иного комплекса, но сейчас это уже так распрастраненно, что кажется нет ничего удивительного!

Svitlana
Дитя
:
Подяка
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Svitlana » 20 квітня 2016, 19:36

Зараз це не рідкість. Співчувають матусям, яким треба бути мамою і татом.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 22 квітня 2016, 10:52

Нічого такого тут немає, переважно мами одиночки народжуть для себе всього одну дитину, і на такі рішення ідуть переважно зрілі, самостійні, впевнені у своїх силах жінки, значить вони все добре зважили, вони можуть цю дитину повністю забезпечити, і дати цій дитині любов та захист за двох батьків. Навпаки ці діти більш розкуті, розпещені так як мами хочуть компенсувати батьківську любов. Я тільки "за" таких жінок. Мені здається що це набагато краще, чим залетіти в юності, ще коли ти сама дитина, і тянути це на собі ціле життя, але з чоловіко, якого в 30 років уже наневидиш.

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 22:40

Я теж нічого поганого в тому небачу , якщо жінка відчуває в собі силу дати догляд , любов , увагу , піклування і ще матеріально забезпечити дитину , то я тільки за . Краще так щоб дитинка росла , є мільон сімей де тато або пияк , або розведені , або ж мама все тягне на собі , то без тата ще ніхто невмер)

Повернутись до “Сімейні відносини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей