Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Батько у процесі виховання дитини

Про взаємовідносини з рідними і близькими, відносини з чоловіком...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Батько у процесі виховання дитини

Повідомлення Skrypochka » 19 квітня 2016, 15:17

Багато хто вважає, що роль тата не така важлива як матері. Давайте поговоримо про це...

Моє суб"єктивне бачення таке - батьків обоє, значить і мають піклуватися обоє. А як думає ви?

Багато чоловіків, які хочуть доглядати за малятком часто натикаються на грубе "Не лізь, ти не вмієш, от народиш і будеш сам вирішувати що і як потрібно для дитини, і я цілий день з ним і краще знаю чого дитина плаче" - і після цього тато може і охолонути в своєму бажанні піклуватися про дитятко. От чоловік і починає заглиблюватись в роботу, а потім на закиди дружини, що не проводить достатньо часу з дитиною буде казати, що заробляє гроші. Це звичайно не типова ситуація для всіх, але і таке буває.

Запрошую мам і тат поділитися своїми думками як саме дати дитині відчуття, що її люблять обоє батьків, як саме зробити так, щоб родина проводила більше часу разом
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Re: Батько у процесі виховання дитини

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 22:56

В нас татко приділяє багато уваги (коли я планшет йому з рук заберу)) , з першого дня вміє все робити і помагати в догляді , навіть дуже багато такого , що я неробила , пупочок капав він , купав він , зараз вложує спатки і чую , що співає))

Повернутись до “Сімейні відносини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей