Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Секонд Хенд

Секрети краси, догляд за обличчям та тілом.
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Секонд Хенд

Повідомлення Skrypochka » 19 квітня 2016, 15:08

Як ви відноситесь до секонду?
Цікаво чи купуєте ви речі в таких магазинах? Як часто? Що саме?
Напишіть будь ласка свої думки.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Re: Секонд Хенд

Повідомлення мама Золота » 23 квітня 2016, 00:24

Купую часто . Речі добре перу . Речі знаходжу якісні . Дуже часто доці купую , діти скоро ростуть , а ціни на одяг (( та й часто тих що нові купувати якість ніби нормальна як купуєш, але при пранні зменшиться , чи розтягнеться , деякі колір пускають .

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 23 квітня 2016, 20:45

Я теж періодично відвідую магазини секонду. Якщо добре пошукати можна знайти досить не погані речі.
З останніх покупок туфельки шкіряні "Мальва" навіть устілка чиста за 100 грн і джинси за 75 грн.
Нові купили перед тим для доньки за 350 грн.
І ці дорожчі тримаю "на вихід", а з секонду майже на кожну прогулянку одягаємо.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

kolenko
Немовля
Подякували: 4 рази

Повідомлення kolenko » 28 квітня 2016, 07:28

Постоянно покупаю что-то в секонде - вещи гораздо качественнее, чем на рынке! Про детей вообще молчу - они не успевают сносить то, что куплено, и все практически новое остается.

aprih
Немовля
:
Подяка
Подякували: 1 раз

Повідомлення aprih » 05 травня 2016, 11:26

я тоже регулярно в секонде покупаю одежду, детям в первую очередь. Зато если она упала и порвала лосины next, я не ору на ребенка, а иду покупаю еще килограмм таких же и не парюсь абсолютно. Можно найти отличные, качественные новые вещи.

Вероника
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероника » 30 січня 2017, 09:05

Никогда не покупала в Секонде одежду и не буду покупать. Один раз моя мама купила малой малой кофточку в Секонде, так у ребенка была такая реакция, что вообще.

Птичка
Немовля

Повідомлення Птичка » 30 січня 2017, 17:58

Когда я была на первом курсе университета, решила на летних каникулах подработать. Пошла в Секонд, он был как раз возле дома. Сначала даже радовалась, что смогу себе вещи классные выбрать сразу после завоза. Ага... Привозили такое г..., что я просто ошарашенная ходила. Мы эту одежду вымачивали в каком-то растворе, сушили, вешали бирки и продавали. И даже после этого вещи все-равно пахли каким-то запахом, который у них был в момент привоза. С того момента никогда не покупаю вещи в таких магазинах. Недавно мужу искала куртку. На зиму нужна была куртка. Нашла на stvol.ua/catalog/kurtki шикарную модель "Пентагон". И скидка как раз действовала, так она 5500 грн стоила, а по скидке 2700. Так что я лучше буду акции выслеживать, чем ношеное-переношеное носить.

Svitlana
Дитя
:
Подяка
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Svitlana » 01 лютого 2017, 22:34

З теперішніми цінами на якісні речі секонд дуже виручає. Знаходжу хороший одяг за доступною ціною.

Дивує звісно білизна, що продається в секонді, невже таке купують?

Chrystya
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Chrystya » 17 березня 2017, 18:15

Svitlana писав:З теперішніми цінами на якісні речі секонд дуже виручає. Знаходжу хороший одяг за доступною ціною.

Дивує звісно білизна, що продається в секонді, невже таке купують?

Так, погоджусь з вами, хоча зачасту там трапляється всяке барахло, але якщо вміти вибирати, то знайти потрібні речі в принципі можна. Що стосується білизни, то я навіть ніколи не заглядала там на неї, відверто кажучи. Проте що стосується всіх інших речей, відмінних від чогось прям такого індивідуального, то я без проблем беру із секонд-хенда. Вірніше вже навіть частіше на олх шукаю, коли є вільний час прямо на айфоні через їхній додаток. Виявилось, що це дуже зручно, особливо тримати зв'язок з продавцем, якому без проблем можна задати питання про потрібний товар.
Востаннє редагувалось 21 березня 2017, 09:25 користувачем Chrystya, всього редагувалось 1 раз.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 19 березня 2017, 22:18

Chrystya писав:
Svitlana писав:Що стосується білизни, то я навіть ніколи не заглядала там на неї, відверто кажучи.

я колись дуже давно передачу бачила про секонд і там про білизну розказувалось. Там показували дівчину яка купила собі чи то купальник чи що точно не памятаю, памятаю тільки що це була нижня частина вона підчепила якусь інфекцію яка важко вбивається, хоча казала що все постірала декілька раз. Незнаю чи це правда але думаю що точно якусь фігню підчепити можна, я би непорадила нікому купувати вживану білизну. хоча у нас багато людей купує.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 19 березня 2017, 22:21

Доречі мені так дивно було, це вже те що стосується ринку :) Ви знали що деякі прдавці при покупці нижньої білизни дозволяють приміряти її дома і якщо вона не підійде поміняти на іншу, я була в шоці коли мені це запропонували...

Natali_Kravchyk
Немовля
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Natali_Kravchyk » 07 квітня 2017, 18:33

Часто ходжу в Эконом клас

Olenka
Немовля
Подякували: 6 рази

Повідомлення Olenka » 07 травня 2017, 16:06

Я не люблю речі з секонду. Взагалі не люблю чужий одяг носити.

Natalinka
Немовля

Повідомлення Natalinka » 10 травня 2017, 17:37

Надійка писав:Доречі мені так дивно було, це вже те що стосується ринку :) Ви знали що деякі прдавці при покупці нижньої білизни дозволяють приміряти її дома і якщо вона не підійде поміняти на іншу, я була в шоці коли мені це запропонували...

Ось звучить справді дико. Я б не змогла таке купити і ще й носити.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 10 травня 2017, 19:06

Ну трусики звісно не поміряєш, а ліфчик? Як обрати?

Natalinka
Немовля

Повідомлення Natalinka » 12 травня 2017, 13:45

Сонцезалежна писав:Ну трусики звісно не поміряєш, а ліфчик? Як обрати?

Взагалі білизну на секонді не брати. Верхній одяг так, білизну ні. Та й навіщо, якщо в принципі в інтернеті є магазини, де білизна продається недорого чи по акційним цінам. Звісно такі моменти треба "ловити", але якщо хочете не облизуватись на ціни на секонді, то це не вартує вам нічого. роблю вибір де і що купувати в залежності від цін і того, що мені подобається чи потрібно зараз. А на секонді я білизну вже давно не дивлюсь навіть.

malinka
Немовля

Повідомлення malinka » 25 червня 2017, 10:16

Я против секонд хенда. Да, действительн, там можно найти новые стоковые вещи. Но! Те вещества, которые использую для обработки,вызывают аллергические реакции, удушья и не только. Мне как-то доводилось пообщаться с женщиной, которая уволилась через 3 месяца, после работы в секонде. И лечила она заболевание верхних дыхательных путей. В наше время хватает интернет магазинов, с хорошей одеждой и по доступным ценам.
Классика — то, что каждый считает нужным прочесть и никто не читает.

Олика
Немовля

Повідомлення Олика » 09 серпня 2017, 14:50

Я не могу сказать что совсем против, но тоже не особо сторонник, так как этот запах просто не отстирается,вещи надо либо кипятить либо с каким-то средством стирать специальным. Да и если нужно что-то реально красивое, вечернее например платье, или свадебное, то в таких местах я бы точно не советовала брать такие вещи. Лучше уж тогда на прокат взять в магазине lanovale.com/svadebnie-platya-v-stile-ribka где тоже все платья брендовые и дорогие, в которых вы действительно будете неотразимы, а не попахивать секондом. Что я что сестра уже брали несколько раз там платья на прокат. Они там шикарные конечно, глаза разбегаются и хочется все сразу померить)

nadvina
Немовля

Повідомлення nadvina » 19 серпня 2017, 14:40

Согласна с вами, что секонд хенд сомнительное предприятие. Но от безвыходности приходится обращаться туда, допустим часто беру вещи мужу на работу, так как работает механиком и вещи просто убиваются за счианные дни также и детям на улицу можно взять шикарные вещи и недорого, порвал - просто выбросил. Что не позволишь сделать когда купишь фирменную вещь в магазине. Сейчас много достойных магазинов имеется например shmotie.com, na-ves.com.ua bestil.com.ua и многие другие. Если постараться можно найти достойные вещи, и соглашусь с malinka, приходится выстирывать сразу после покупки очень тщательно.

Повернутись до “Краса і догляд”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей