Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Стрижка в 1 рік

Новонароджений, немовля, грудничок
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Стрижка в 1 рік

Повідомлення Skrypochka » 06 квітня 2016, 14:26

Пам'ятаю мене всі переконували, що у рік обов'язково потрібно дитину підстригти, а ще краще налисо. Але я вистояла і не стригла.
А тепер питання: чи дійсно стрижка в рік впливає на густоту і стан волосся? Чому саме в рік потрібно стригти?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Стрижка в 1 рік

Повідомлення Надійка » 08 квітня 2016, 02:15

Ну незнаю чому саме в рік, але напевне всетаки впливає. Я з подружкою родила в один місяць, два тижні різниця. Свою малу я нестригла ще ні разу. У її малої волося ну взагалі практично навіть певне більше ніж до року небуло один пушок, коли я вже свої хвостики заплітала. Вона правда взяла і не стригла а побрила машинкою налисо. Волося зараз у малої таке густе, десь у 1,5 роза густіше чим у моєї. А в один рік напевне стрижуть бо у цей період найменш замітно, в два переважно дитина уже між дітьми грається і лисина сильно кидається в очі. Хочеться уже бантики до платячка підібрати ;)

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 21:16

В нас нажаль немає що дуже стригти (( але то в нас родинне , що в дитинстві дуже мало і помало росте волоссячко .

Намистина
Немовля
Подякували: 5 рази

Повідомлення Намистина » 24 травня 2016, 20:45

Не стригла своїх дітей в рік,бо не було що стигти.А зараз волосся густе в дівчат,довгі коси.

anso1207
Немовля

Повідомлення anso1207 » 01 грудня 2016, 17:31

Я сомневалась с первой дочкой. Муж был против категорически. И так как годик был в мае, то для меня важнейшим аргументом было то, что девочка и все лето лысая - жах! И хотя волосы в годик были жиденькие, сейчас в 9 лет у нее коса по толщине, как две у любой другой девочки. Так что тут только врожденное кол-во луковиц играет роль, а не то, стригут в год или нет. Поэтому вторую дочь даже и не думали портить.

Повернутись до “Від народження до року”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей