Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Аборт ні життя! Де покласти кому?

Перші думки про малюка, турбота про організм, щеплення, харчування, питання безпліддя та поради...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Аборт ні життя! Де покласти кому?

Повідомлення Skrypochka » 05 квітня 2016, 21:36

В сучасному світі все більше жінок стикаються з таким вибором. Часто на переривання вагітності штовхають різні причини – кар'єра, матеріальне благополуччя, страх виховувати дитину без батька, медичні свідчення, відсутність житлової площі. Взагалі причин предостатньо.
А яке ваше ставлення до цього явища?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Milana
Немовля

Re: Аборт ні життя! Де покласти кому?

Повідомлення Milana » 18 квітня 2016, 17:56

На цю тему,прослухайте пісню Антитіла "половинка неведимка". Я за життя!

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 19 квітня 2016, 13:02

Напишу і я свою думку. Ми не маємо права нікого засуджувати, бо не знаємо, що керує жінкою і які причини на такий вчинок. Аборт - страшне слово, але нажаль через, низький рівень сексуального виховання ми чуємо його все частіше. Шкода дівчаток 14-18 років, які "по-дурості" псують своє здоров"я і життя!
Це так дивно, що одні роками не можуть завагітніти, а інші свідомо вбивають життя!?
Я однозначно ЗА ЖИТТЯ!
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Памела
Немовля
Дякував (ла): 5 рази

Повідомлення Памела » 19 квітня 2016, 16:12

Кожному своє, але жінок які на це йдуть не розумію і не підтримую. Якщо Бог дав життя, значить він знає, що робити з ним і ніхто не вправі його відбирати!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 19 квітня 2016, 16:57

Памела писав:Кожному своє, але жінок які на це йдуть не розумію і не підтримую. Якщо Бог дав життя, значить він знає, що робити з ним і ніхто не вправі його відбирати!

А якщо по медичним показникам? Теперішня діагностика дозволяє ще в утробі матері прогнозувати якісь відхилення або нарушення (аномалії) у процесі розвитку плода, котрі в майбутньому серйозно скажуться на дитині. Якщо Ви хочете сказати що всеодно незробилиб, або хочаб незадумалися про це, то це лише означає що Ви ніколи з цим не стикалися. А якщо ви задумаєтесь над цим то ви автоматично стаєте одною із цих жінок, і поступаєтесь своїм принцапам.
Звичайно це не означає, що я підтримую аборти та жінок які пішли на це, тим більше по всім вище перечислиним причинам (кар'єра, матеріальне благополуччя, страх виховувати дитину без батька, відсутність житлової площі та ін.), вони і самі собі напевне цього ніколи непробачать. Проте я ніколи не осуджу жінок які зробили аборт по медичним показникам, сама була на такому місці з першою вагітністю і зараз знову з другою і знаю що це таке...Аборт не робила, але це дуже страшно і психологічно важко...
Ніколи не кажіть ніколи!

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 23:02

Я непідтримую аборти , але й неможу когось осуджувати - це також гріх .

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 25 квітня 2016, 21:42

Осуджувати нікого не збираюсь, це кожного особиста справа. Але сама проти аборту(виключення по медичних показниках, бо всяке буває). Ну і якщо ж є такі хто не хоче тої дитинки, то вже най народиться і відкажеться від неї, є купа людей які хочуть, але не можуть мати дітей...
Я кактус з душею ромашки))) :)

Natali
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natali » 07 березня 2017, 04:23

tani4ka писав: якщо ж є такі хто не хоче тої дитинки, то вже най народиться і відкажіться від неї, є купа людей які хочуть, але не можуть мати дітей...

абсолютно згідна, особливо якщо це дуже молоденька мама від 14 років і боїться що не зможе ні сама в житті влаштуватись ні дитинку забезпечити то знайдеться море сімей для яких ваше дитина буде найрідніша і зроблять для неї все. Мали розуму завагітніти, майте розум виносити ту кроху.,

Повернутись до “Планування вагітності”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей