Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

У якому місяці краще вагітніти / народжувати, найкращий час для вагітності - Коли?

Перші думки про малюка, турбота про організм, щеплення, харчування, питання безпліддя та поради...

В якому місяці краще, на вашу думку вагітніти / народжувати

Січень / жовтень
1
14%
Лютого / листопада
0
Немає голосів
Березень / грудень
0
Немає голосів
Квітень / січень
0
Немає голосів
Травень / лютий
0
Немає голосів
Червень / березень
0
Немає голосів
Липень / квітень
0
Немає голосів
Серпень / травень
1
14%
Вересень / червень
4
57%
Жовтень / липень
1
14%
Листопад / серпень
0
Немає голосів
Грудень / вересень
0
Немає голосів

Всього голосів: 7

Павло
Адміністратор
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 17 рази
Контактна інформація:

У якому місяці краще вагітніти / народжувати, найкращий час для вагітності - Коли?

Повідомлення Павло » 27 січня 2016, 16:13

Дякую, що відвідуєте наш сайт Pepi.com.ua

Аделіна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази

Re: У якому місяці краще вагітніти / народжувати, найкращий час для вагітності - Коли?

Повідомлення Аделіна » 27 січня 2016, 16:16

Цікава ваша думка з поясненнями з приводу кращого часу для вагітності та пологів. Я вважаю, що найкращий час завагітніти це вересень. Після літа організм відпочив і набрався сонця, вітамінів. Восени такий достаток справжніх фруктів і овочів, що не важко при токсикозі підібрати собі харчування. Найбільший живіт до літа - немає важкої одягу, ще не слизько, і ще не так спекотно. Дитина народиться і через місяць можна спокійно пройти всіх лікарів, тому черг немає всі діти за містом. Дитині буде півроку коли почнуться епідемії грипу та ін. захворювання і вже можна пропустити одне щомісячне відвідування лікаря. Це все на особистому досвіді. Зараз я планую другу дитину і мені цікаво дізнатися й іншу думку.

Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: У якому місяці краще вагітніти / народжувати, найкращий час для вагітності - Коли?

Повідомлення Skrypochka » 27 березня 2016, 23:41

Мені здається, що народжувати найкраще в холодну пору року. Менше мікробів, бактерій і вірусів. Взимку простіше займатись закалюванням, прогулянки свіжим морозним повітрям теж +. Через зиму дитинка вигрівається у теплому домі і влітку вже можна сміливо підкорювати "вершини".
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 28 березня 2016, 17:51

У мене вагітність два рази була не запланована наче сніг на голову, мені здається головне не коли ви завагітнієте, а чи ви повністю готові змінити своє життя, тому що дитина насамперед має бути бажаною, тоді все в неї складеться :) і не важливо чи її літом народили чи зимою.

AAnzhela
Дитя
Подякували: 5 рази

Повідомлення AAnzhela » 04 квітня 2016, 12:51

на початку літа - найкраще родити, не так жарко, тай не багато для гардиробу прийдется купувати

Dancingmom
Немовля
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Dancingmom » 09 квітня 2016, 21:13

Як на мене,це абсолютно немає значення.

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 23:05

Я думаю - коли Бог дає , але б наступного разу певне б вагітніла десь квітень , бо минулого разу зимою захворіла ,якраз на початку вагітності , що надзвичайно погано .

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 25 квітня 2016, 21:39

Перший раз завагітніла в серпні - було кльово з одної сторони, але і мінусів багато побачила. Коли холодно і сильний сніг на двір бажання погуляти не було, а гуляти то ж треба. Ну і весняний період авітамінозу мені дався взнаки, мусила в лікарні повалятись. Ну і після народження почався сезон всяких смаколиків, якими не можна було нормально поласувати.
Зараз трошки краще, бо всі смаколики я зможу зїсти досхочу і показати пузик всім-всім в гарних платячках, так як цей раз народжувати десь у серпні.
Я кактус з душею ромашки))) :)

Ірина
Немовля

Повідомлення Ірина » 24 травня 2016, 20:02

:) лікарі рекомендують краще серпень-вересень,організм відпочив набрався вітамінів)))))

aprih
Немовля
:
Подяка
Подякували: 1 раз

Повідомлення aprih » 25 травня 2016, 16:45

Комаровский рекомендует рожать в апреле, беременеть в августе. Типа хоорошо малышу много на улице будет гулять, иммунитет крепкий. Мы второго так и рожали

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 07 березня 2017, 03:36

Беру свої слова назад якщо можна :) про те що всеодно коли нарадиться, це жах мала народилася 26 жовтня до весни нормально вийти неполучалося то холодно то слякоть то вітер з коляски не витгти щоб не простудити того дня і не бачить з квартири в каляску з каляски в квартиру, ужас...

Повернутись до “Планування вагітності”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей