Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Що робити при укусі оси?!

Обговорення, підтримка, поради та вирішення проблем нашого здоров'я. Народні рецепти лікування.
Орхідея
Немовля
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Що робити при укусі оси?!

Повідомлення Орхідея » 19 липня 2017, 01:24

У малої опух пальчик на руці, спитала що сталось сказала бжола вкусила. (вжалила оса чи бджола незнаю точно бо я моменту цього не бачила).
Опух сильно там де згинається пальчик каже що давить. Температури небуло.
Як зняти припухлість і біль, може хто уже мав з цим справу? Купила кларетин проти алергії а у поліклініці сказали нічого не мазати

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Що робити при укусі оси?!

Повідомлення Надійка » 19 липня 2017, 22:57

я давала також кларетин, і змазувала соком лимону палець особливо місце укусу, десь колись прочитала що кислота лимона нейтралізує яд, трішки спочатку пече і боліти повністю одразу неперестало але уже набагато менше боліло, зуд пропав і опухлість зменшилась а на другий день взагалі практично пропала.

Natali
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natali » 20 липня 2017, 00:02

непробувала, але чула що помагає сильно сольовий роствор, потрібно помістити у соляну воду палець на 10хв

Аделіна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Аделіна » 20 липня 2017, 02:44

Обов’язково прийняти препарат від алергії: «Супрастин», «Зодак», «Цетрин», «Кларитин», нам виписали ще були гидрокортизонову мазь

Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей