Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Емоційний стан мами після пологів, післяродова депресія

Тут можна поділитися тим, як проходили Ваші пологи...

Як ви вважаєте що послужило причиною післяпологової депресії?

Пологи пройшли не так, як Ви собі уявляли
0
Немає голосів
Ставлення лікарів, персоналу в пологовому будинку, загальна там обстановка
0
Немає голосів
Ваша дитина небажана
0
Немає голосів
У вас відчуття, що життя закінчилося
2
29%
Ви раптом зрозуміли, що материнство - це не для вас
0
Немає голосів
Взаємини з родичами (чоловік, свекруха, і т д)
2
29%
Просто гормони пустують
3
43%

Всього голосів: 7

Павло
Адміністратор
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 17 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 26 січня 2016, 19:59

Дякую, що відвідуєте наш сайт Pepi.com.ua

Орхідея
Немовля
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Емоційний стан мами після пологів, післяродова депресія

Повідомлення Орхідея » 26 січня 2016, 20:01

Дорогі Матусі, а як ви себе почуваєте після пологів ??? ;)

Післяпологова депресія? Випадання волосся? Втома? Проблеми з партнером? Відсутність бажання до сексу? :?

А як ви справляєтеся з проблемами ?? :D

Перші 2 місяці я плакала з приводу і без, дика втома неминаюча, стан підвішеності - з одного боку абсолютна байдужість до світу зовнішнього (розчинення в малюку) і зовсім незрозуміла дратівливість до всіх членів сім'ї - мене уникають.. щоб не пропало молоко :?
Моя приходяча акушерка сказала що 40% всіх жінок проходять через ЦЕ!! Я попила трав, виговорилася-виплакалася чоловікові .. і ;) все ок :lol:

Аделіна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Аделіна » 26 січня 2016, 20:11

Післяпологової депресії у мене не було, волосся стали випадати коли дитині виповнилося 2 місяці і випадали майже місяць, навіть довше - таке відчуття було, що облисію. Кажуть, волосся випадає значить дитина стала впізнавати матір.
Втоми я раніше не відчувала, але зараз дитині 8 місяців - я так хочу щоб хтось уночі пригледів, памперс б поміняв - з ніг падаю. А в день ??як сяду абикуди так вставати не хочу.
А що стосується сексу - може це не нормально - але бажання до цього не повернулося. Чоловік навіть ображається. не хочеться мені, або навіть можна сказати - неприємно.
Ось такі справи :roll:

Ярослава
Немовля
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ярослава » 26 січня 2016, 20:16

У мене як такої депресії не було. Тільки після пологів почувалася не зовсім добре, постійно плакала, але потім все пройшло. Добре чоловік розуміючий. :D Волосся не випадало, зате зуби попсувались сильно :cry:
До своєї колишньої фігурі повернулася через 2 місяці :D Без будь-яких вправ.

Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 27 березня 2016, 23:15

Я теж знайома з цим станом. Та на мене більше вплинула втома і незнання як поводитись з дитиною, як заспокоїти, як нагодувати?
Справилась сама коли зрозуміла, що я єдина хто може мені допомогти і дитинка найкраще, що трапилось зі мною.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 28 березня 2016, 16:30

Мені в цьому плані "повезло" якщо можна так сказати, мене кесерили, цього всього страху я не пережила тому депресії після родів не було, лише хотілося пошвидше ангелочка на руки взяти:) Спочатку волосся трохи рідшає але і потім відновлюється, стає густішим та росте з великою швидкістю це дуже помітно. Не один раз чула від знайомих, та навіть рідних сестер як вони замучуються з дітьми, недосипають і точно не хочуть ще раз це перебути, що однієї дитини їм повністю достатньо. Дійсно інколи дивлюся на інших дітей, я не змогла б сидіти з ними, неспокійні, вередливі, в мене такого не було, малеча спала всю ніч, не можу пригадати щоб були такі проблеми, це зараз їй уже 6 років і вона уже може повередувати але не без причини, всьому є пояснення. Сварки з чоловіком були здебільшого через недостатність уваги, його робота полягає переважно в спілкуванні з людьми, тому на роботі він так наговориться, що коли приходив до дому і говорити вже не хотілося, а я ж то цілий день сама, біля мене немає жодної дорослої людини, але це все минуло одразу коли мала пішла в садочок, а я на роботу. :oops: А на рахунок сексу то хотіння як було так і залишилося. :P

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 23:18

В мене небуло жодної депресії . Велику роль в цьому відіграла допомога чоловіка і сама дитина ще відіграє не менш важливу , коліки , проблеми з гв ... , в нас все оминуло.

інна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 рази

Повідомлення інна » 26 квітня 2016, 12:54

Нескажу що післяродова депресія,так як це дуже рідкісний прояв.
волосся випадало,пропила вітаміни все налагодилося. Роздратованна постійно,гарчу на всіх але зараз вже краще.відрази до чоловіка немає.
Посміхайся))) Життя прекрасне)))))

Повернутись до “Пологи та післяпологовий період”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей