Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Відсутність щеплення

Крихітка, малюк, карапуз
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Відсутність щеплення

Повідомлення Skrypochka » 01 квітня 2016, 14:38

Дорогі мами, будь ласка, поділіться інформацією: хто не робив своїм діткам прививки, чи не шкодуєте про те? Які наслідки?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Юля Мартинчук
Немовля

Re: Відсутність щеплення

Повідомлення Юля Мартинчук » 26 квітня 2016, 12:31

Не робила своїм діткам прививок, мають тільки бцж. Діти практично не хворіють... Не шкодую, що не робила... Єдиний мінус це те що не беруть в садочок.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 12:48

Юля Мартинчук писав:Єдиний мінус це те що не беруть в садочок.

Ми всі щеплення робили, бо хочемо в садок, але от надалі думаю відмовитись.
Не знаю чи це зі щепленнями пов"язано, але доня частенько хворіє
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

ТаНюшик
Дитя
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 рази

Повідомлення ТаНюшик » 26 квітня 2016, 20:10

У нас прививки все и не только потому, что нужно в садик. Просто я "за" вакцинацию детей.

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 20:12

Ми маємо лиш бцж , але дитина мала перші місяці протипоказання , потім нас небуло тут , а пізніше почали рости зубчики , а вони дуже важко нам даються .

ТаНюшик
Дитя

Повідомлення ТаНюшик » 26 квітня 2016, 20:16

У нас нет пока только КПК, но надеемся в скорм времени она появится в п-ке и мы ее сделаем. Все предыдущие вакцины покупали в аптеке и делали в своей поликлинике.

А сколько вам?)

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 20:19

1р6міс зараз

ТаНюшик
Дитя

Повідомлення ТаНюшик » 26 квітня 2016, 20:24

нам 1 год и 10 мес

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 26 квітня 2016, 20:55

Я за вакцинацію, але нажаль маєм не всі ще, навіть планові. Бо то або в нас вакцини нема, або ми хворі(((
Я кактус з душею ромашки))) :)

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 11 травня 2016, 16:36

Переважно всі говорять що вакцинація це щось дуже погане що придумала влада для зменшення кількості населення. Я думаю ви не один раз чули такі слова "а от колись ніяких вакцин не робили, діти не хворіли і були здоровіші" чули? правда? А тепер подумайте скільки дітей колись помирали незадовго після народження, скільки життів позабирали епідемії. Просто колись у сім'ях народжували по 10-15 дітей, і якщо 2-3 а то і більше помирали то ніхто токої огласки не робив, ботьки просто змирювалися навіть не розуміючи від чого померла дитина, і що цього можна булоб уникнути. Здоровіші вони були не від того що їх не вакцинували, а від того що жили вони у чистішому світі, фізично працювали у важких умовах тим самим зміцнювали імунітет, і харчувалися здоровою їдої без ГМО. Вакцини спеціально розробляли для того, щоб захистити дітей проти інфекційних хвороб, які викликали серйозні хвороби перш, ніж щеплення були доступні. Коли дитина з'являється на світ, вона зазвичай має імунітет до деяких хвороб. Це заслуга антитіл, які передаються через плаценту від матері майбутньому новонародженому. Згодом, годується грудьми немовля постійно отримує додаткові антитіла з грудним молоком. Але такий імунітет носить тільки тимчасовий характер. Вакцинація це створення штучного імунітету до деяких хвороб.
Коли я лежала у роддомі то одна дівчинка мала жовтуху і батьки спеціально несли своїх діток, щоб заразити їх, а все чому?
Тому що дитячий організ набогато легче перенесе жовтуху а ніж підлітковий, а для дорослого жовтуха може бути смертельною. Я доречі пожаліла, що теж не пішла з малою. А в малечі виробляються антитіла які можуть боротися з хворобою.
Вакцинний препарат містить певні дози збудника хвороби, опинившись в організмі людини, стикається з клітинами крові - лімфоцитами, в результаті чого утворюються антитіла - особливі захисні білки, які зберігаються в організмі певний період часу. Це може бути рік, п'ять років і більше. З цим пов'язана необхідність повторних вакцинацій, після чого формується стійкий тривалий імунітет. При подальшої "зустрічі" з хвороботворним мікроорганізмом антитіла його впізнають і нейтралізують, і людина не хворіє.
Багато батьків відмовляються від вакцинації через страх ускладнень ...
Важливо зрозуміти, що після вакцинації організм завжди буде реагувати на втручання. Є реакції активні, хоча і відбуваються вони надзвичайно рідко. Наприклад, після вакцини від кору можуть з'явитися судороги, піднятися температура. Але це говорить лише про те якщо б людина реально захворів на кір, то не зробивши щеплення, судороги булиб ще більш серйозної формі у дитини неминучі. І тут потрібно вибирати: або ризикнути і підхопити смертельну інфекцію, або за допомогою лікаря підібрати правильний варіант вакцинації.
Ми робили усі вакцинаці в відповідний час. Слава Богу всі пройшли успішно. Не знаю хоч в нас батьки переважно чикають коли в поліклініки прийдуть закордонні прививки, то я навпаки стараюся робити нашими. Чомусь я постійно думаю, що бесплатно тільки сир в мишоловці, і їхня соціальна допомога всього лиш випробовування прививок на наших дітях. Ну правда це моя думка і незначить що хтось має з нею погоджуватись.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Повідомлення Skrypochka » 11 травня 2016, 22:02

Надійка писав:Тому що дитячий організ набогато легче перенесе жовтуху а ніж підлітковий, а для дорослого жовтуха може бути смертельною. Я доречі пожаліла, що теж не пішла з малою. А в малечі виробляються антитіла які можуть боротися з хворобою.

От теж думаю про те, що капець мені буде. Я в дитинстві нічим таким не хворіла, ні вітрянкою, ні крвснухою, ні жовтухою і т.д. А зараз працюю в садочку і уникнути інфікування точно не вийде.

Надійка писав: А в малечі виробляються антитіла які можуть боротися з хворобою.

В дітей ще не сформовані всі клітини органу які вражає та чи інша хвороба. Саме тому в дитячому віці такі хвороби переносяться значно легше.

klyueva
Немовля

Повідомлення klyueva » 30 травня 2016, 20:18

а у меня есть горький опыт последствий вакцинации старшего ребенка, поэтому младшей дочке категорически отказалась делать прививки. Старший сын плохо перенес вакцинацию в 5 мес после акдс, и ему сейчас 9 лет и мы до сих пор боремся с проблемой, которая возникла после этой прививки. Может сама идея вакцинации и не плоха. но с тем как у нас относятся педиатры к детками , без анализов и осмотра отправляют на прививку, лишь бы в карточке ребенка стояла отметка, то после этого не доверяешь никому. А в вакциной от полиомелита - это вообще ужас и страх, как они поголовно хотят прокапать всех детей и не важно привит уже ребенок или нет и все такое. Просто не критиковать, я высказала свое мнение. Не разу не пожалела что детей не прививаю, хотя младшая дочка успела в 9 мес переболеть коклюшем и заразилась от привитого ребенка. Очень часто абсолютно не вижу смысла в некоторых прививках.

Повернутись до “Від року до трьох”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей