Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Вільний режим

Новонароджений, немовля, грудничок
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Вільний режим

Повідомлення Skrypochka » 31 березня 2016, 10:22

Тема створена для прихильниць вільного режиму у вихованні малюків. Пишить про свої досягнення і помилки. Ваш досвід допоможе майбутнім мамам. Спілкуючись ми допоможемо один одному і своїм дітям.

Під поняттям "Вільний режим" мається на увазі: грудне годування на вимогу, вільним режим сну, спільний сон мами і малюка, педагогічний прикорм. Не обов'язково що все перелічене є у Вашому арсеналі, цікавий саме Ваш підхід.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

інна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 5 рази

Re: Вільний режим

Повідомлення інна » 26 квітня 2016, 12:47

А нас вільний режим якщо є питання можу відповісти на них))
Посміхайся))) Життя прекрасне)))))

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 11 травня 2016, 15:34

Грудне годування - їла коли хотіла, дуже рідко у день спала на нашому ліжку хіба що мені дуже хотілося полижати біля неї, а от що стосується нічного сну і з пеленків спить сама, ми ніколи не брали її на ліжко тому не було ревнощів пізніше що тато з мамою буде спати, а в подальшому небуло проблем по відучуванню спати з бутьками. Зараз їй 6 років і вона сама навіть нехоче з нами спати.
А ось мої сестри, одна родила три роки назад, чоловік їздить закордон, тому дитину спала завжди біля неї, малій вже три роки і зараз її дуже важко перевчати спати самій. Інша сестра народила два роки назад, також мала спала разом з ними, місяців десь 3-4 після родів чоловік поїхав у Італію на два місяці і мала спала весь час тільки з мамою, коли він повернувся, то вона уже непускала його на ліжко, спочатку засипала вона лиш потім лягав тато. А в 1-1,6 рік почала його відганяти, сваритися з ним, плакати, щоб він необнімав і не цілував маму. Представте як зараз важко дається відучування спати з мамою.
Мені правда було легче бо в мене мала спала цілу ніч. Покрайній мірі я не памятаю, щоб вона просипалася посеред ночі, таке може було всього пару раз. А ж поки невчили ходити на горщик, тоді я її будила по 2-3 рази на ніч. Ми на ніч також не вдівали памперси, тому що в день, вона забувалася що без нього.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 11 травня 2016, 22:13

Нам на щастя теж пощастило з нічним сном. Поки годувала спала біля нас, потім в своємо ліжечку поряд з нами. Зараз їй 2,3 спить в окремій кімнаті в своєму ліжку.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

nensi
Немовля

Повідомлення nensi » 16 травня 2016, 15:42

От лікарі кажуть:має бути годування згідно графіку.То що мені тепет будити дитинку аби покормити?Бо на мою думку що вона як захоче їсти сама прокинеться.

Повернутись до “Від народження до року”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей