Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Чи можна небулайзером лікувати простуду?

Обговорення, підтримка, поради та вирішення проблем нашого здоров'я. Народні рецепти лікування.
Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Чи можна небулайзером лікувати простуду?

Повідомлення Надійка » 07 березня 2017, 02:38

Знаємо небулайзером можна лікувати бронхіт, а що ще ним лікують, чи можна дихати небулайзером при простуді?

Орхідея
Немовля
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Чи можна небулайзером лікувати простуду?

Повідомлення Орхідея » 20 липня 2017, 02:07

У мене вдома є небулайзер. Частенько ним користуюсь у сезон простуд. Добре допомагають від кашлю і соплів інгаляції з травами. В нас дідок трави продає польові, не купую в аптеках. В основному роблю з ромашкою і мати-й-мачухою. Діткам з боржомі не газованою і з фіз. розчином. Ще даю Сінорм бальзам. Він з натуральним складом. Добре допомагає заспокоїти горло і вгамувати кашель.

Ярослава
Немовля
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ярослава » 25 липня 2017, 20:32

Я не знаю точно що ним лікують, проте на собі відчула що таке коли не за призначенням лікаря, боліло горло, дихала Інгаліптом, в результаті інфекція перейшла нижче, мало пневмонію не заробила, такщо ми тепер спочатку до лікаря за призначенням а вже потім лікуємося. Ну але ми живемо біля лікарні тому складнощів прийти до нього немає, а хто далеко то навіть незнаю, моя порада краще з небулайзером не ризикувати, щоб не зробити ще гірше

AAnzhela
Дитя
Нагороди: 1
Подякували: 7 рази

Повідомлення AAnzhela » 05 грудня 2017, 16:36

Орхідея писав:У мене вдома є небулайзер. Частенько ним користуюсь у сезон простуд. Добре допомагають від кашлю і соплів інгаляції з травами. В нас дідок трави продає польові, не купую в аптеках. В основному роблю з ромашкою і мати-й-мачухою. Діткам з боржомі не газованою і з фіз. розчином. Ще даю Сінорм бальзам. Він з натуральним складом. Добре допомагає заспокоїти горло і вгамувати кашель.

травы нельзя в нубулайзер
нубулайзер - это не ингалятор

а вот боржоми - да.
при ОРВИ - декасан как профилактика.

Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей