Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Ремонт в дитячій кімнатці

Пишемо все, що стосується хати.
Kipola23
Немовля

Ремонт в дитячій кімнатці

Повідомлення Kipola23 » 01 лютого 2017, 14:08

Малюк підростає, зараз ще живе з нами, ліжечко біля нашого з чоловіком. Але за рік-два можна буде його переселяти в окрему кімнату. Найняли дизайнера, вона розглянула наші бажання. Будемо робити тематичну кімнатку, тобто під якусь тематику(ліс, космос, рибки) і т.д, бо то дуже добре впливає на дітей. Хочемо привити йому любов до тварин і природи, щоб змалку то розумів. ОТ лише з чим не визанчались то це з вікнами в дитячу. По всій квартирі стоять дерев"яні вікна звичайні. Міняти поки не будемо, бо дуже дорого. Але в дитячій треба, бо там вже страшне з ними коїться. Я наголошую чоловіку, що треба ставити дерев"яні, бо вони зараз і в моді, вони не є шкідливими і тепліші. Хто зі Львова порадьте майстрів, компанію. Будь ласка без посередників. За них казали, що добрі. Але може десь дешевше є. Не те щоб економити хочемо дуже, алеж самі розумієте, в що зараз обійдеться ремон цілої кімнати. :?: :?:

Соня Колыш
Немовля

Re: Ремонт в дитячій кімнатці

Повідомлення Соня Колыш » 17 червня 2017, 14:01

Эх...складно щось порадити, бо ми робили замовлення на ремонт одразу всього дома. То нам таку горнюньку дитячу зробили! Я балдію від неї, честно кажучи! особливо подобається гармонічне поєдання кольорів, що заспокоює та налаштовує на атмосферу зосередження. Раджу цих майстрів!
+38 (096) 284 70 31

Evnika
Немовля

Повідомлення Evnika » 22 червня 2017, 16:04

Привет, девчули! Ловите номерок очень ответственных и клёвых мастеров. Вы бы видели этот ремонт - кайф! А какой дизайн...ммммм! Кухня в кофейных цветах - моя мечта. И сделали очень современно и стильно! Слов нет как я люблю новую квартиру ^_^

Evnika
Немовля

Повідомлення Evnika » 22 червня 2017, 16:05

ой, номер забыла :D
+380935269465

Повернутись до “Хатні клопоти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей