Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Ремонт

Пишемо все, що стосується хати.
OlgaLeez
Немовля
Подякували: 1 раз

Ремонт

Повідомлення OlgaLeez » 22 жовтня 2016, 11:22

С чего начать?

Adelaida
Немовля

Re: Ремонт

Повідомлення Adelaida » 26 листопада 2016, 16:51

Спочатку треба знайти добрих будівельників. Попитайте знайомих, подивиться їхній ремонт в оселі.
Від себе можу порадити київских будівельників, які робили нам хату. Дуже гарний ремонт вийшов. Ось моб. тел. прораба. Звуть Андрій 0500710690.

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 31 грудня 2016, 04:44

з натхнення, великого і повного гаманця, запастися терпінням, зробити собі самим проект щоб ви хотіли бачити, виберіть декілька варіанів з інтерєрів і складіть свій найбільш приближений до того щоб ви хотіли, неспішіть і продумайте зразу всі деталі і нюанси робіт бо потім ніхто другий раз міняти нічого не буде, з нашими цінами це стало занадто дорогим задоволеням, Складіть кошторис і помножте його на 2, це приблизна сума буде у яку воно вам все обійдеться і приступайте до тоботи.

salaka1717
Немовля

Повідомлення salaka1717 » 23 березня 2017, 12:18

Тема дуже актуальна.
А я хочу допомогти всім людям які не з задоволенням купаються, я найшла майстрів які виконують свою роботу на всі 100%
рекомендую всім, працюють по всій Україні, нехай ваша ванна буде завжди білосніжна і гладенька!)
http://реставраціяванн.com.ua/Kyyiv/index.html

Птичка
Немовля

Повідомлення Птичка » 24 березня 2017, 10:02

Ми з чоловіком перед тим, як вирішили робити ремонт, проконсультувалися з майстром. Він нам таку послідовність порадив:
1. Визначитися, який ремонт ми хочемо - косметичний чи капітальний.
2. Визначитися з дизайном та зробити ескіз.
3. Визначитися з тим, хто буде робити ремонт - ми самі чи майстри, яких потрібно наймати.
4. Скласти перелік необхідних будматеріалів та інструменту.
5. Підрахувати витрати на ремонт та закупити усе необхідне (краще трошки з лишком).
6. Звільнити кімнати від зайвих меблів (якщо є така можливість) або щільно закутати їх у плівку.
7. Починати ремонтні роботи.

Вероника
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероника » 25 березня 2017, 09:57

Ремонти ж різні бувають, тому така послідовність не усім підходить. В нас, наприклад, ремонт у дитячій розпочався з вибору обоїв. Синочок вже виріс з зовсім дитячих малюнків на стінах - зайців, ведмедів, мишенят, каченят. Нам вже 10 рочків, тому вирішили дитячу декорувати по-новому, у відповідності до синових захоплень. Тому й обої він сам тут вибирав, а ми з батьком тільки погодилися та прорахували необхідну кількість. Захоплюється наша дитина живим світом - тому й вибрав собі обої з метеликами. На вигляд вони, як справжня колекція у якомусь музеї живої природи, ось такі

Зображення

Olenka
Немовля
Подякували: 6 рази

Повідомлення Olenka » 07 травня 2017, 16:33

Спочатку треба грошей побільше назбирати, а потім знайти хороших майстрів.

Соня Колыш
Немовля

Повідомлення Соня Колыш » 17 червня 2017, 13:52

Згодна з Оленкою! Мої друзі колись вирішили найняти майстрів по-дешевше і пожалкували. Вийшло хтознащо! Завдяки їх прикладу ми назбирали нормально грошей і зробили замовлення у провіренної компанії. Вийшо все дуже чудово! Я не жалкую ні про що! Раджу^^
+38 (096) 284 70 31
Всім гарного дня та настрою!!

Gabby
Немовля

Повідомлення Gabby » 27 червня 2017, 16:02

Мы сейчас тоже в процессе ремонта) Нам сразу сказали определиться какие окна будут, где розетки будут, куда кондиционер собираемся устанавливать, чтоб потом не было лишних проводов и стены с ремонтом не долбить. Я, правда еще хочу сигнализацию сразу установить. Компания «Security Shop» предлагает хорошие системы безопасности, только я определиться не могу что поставить - датчики разбивания окна (у нас второй этаж) или датчики движения... Скажите, у вас стоят какие-то системы безопасности - пожарная сигнализация, обычная сигнализация, домофон или камеры видеонаблюдения? Как вы выбирали? На каком этапе ремонта устанавливали?

tani22
Немовля

Повідомлення tani22 » 15 серпня 2017, 22:03

Мы тоже еще до ремонта все спланировали. Мастеров подыскали, магазины с мебелью промониторили. Покупали здесь mebli-glance.com/style/steklyannye30 Быстро справились, теперь новая квартирка радует глаза.

Повернутись до “Хатні клопоти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей