Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Тріщина соска

Консультації. Обмін досвідом і все, що пов’язано з ГВ (грудним вигодовуванням)
Anya-Anton
Немовля

Тріщина соска

Повідомлення Anya-Anton » 13 серпня 2016, 19:46

Привіт дівчатка,маю проблему( тріщина соска) після того як синочок поїсть з'являється пекуча біль по всій груді,може хтось стикався з такою проблемою?

Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: Як налагодити лактацію

Повідомлення Skrypochka » 16 серпня 2016, 13:40

Anya-Anton писав:Привіт дівчатка,маю проблему( тріщина соска) після того як синочок поїсть з'являється пекуча біль по всій груді,може хтось стикався з такою проблемою?

У моєї подруги таке було віжразу після народження донечки. Вона після годування не прикривала груди, щоб молоко саме висохло, а потім змащувала "Бепантеном" (перед наступним годуванням звісно мила груди).
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Тріщина соска

Повідомлення Надійка » 27 грудня 2016, 15:43

Anya-Anton писав:Привіт дівчатка,маю проблему( тріщина соска) після того як синочок поїсть з'являється пекуча біль по всій груді,може хтось стикався з такою проблемою?

Продаються в аптеках спеціальні накладки на сосок, в мене з першою аж ранки робилися поки не почала ним користуватися, то я десь до місяця ним користувалася ранки погоїлися, груди привикли що їх безпреривно хтось смокче :D правда є один мінус не кожна дитина захоче через цю накладку тянути, бо уже з другою так не получилося дуже лінива не хоче через нього тянути хитра мордашка :o я її коли ставлю біля себе то вона спить але грудь тремає у роті тільки хочу встати :o починає різко смоктати :shock: :cry: але нічого то саме важче перших два тижні потім уже не так болить, а через місяць взагалі перестануть :D

Повернутись до “Грудне вигодовування”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей