Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Інтернет магазини

Всяке різне
manunya
Немовля
Подякували: 2 рази

Re: Інтернет магазини

Повідомлення manunya » 10 листопада 2017, 16:51

Я для себе замовляю одяг в інтернеті. Знайшла собі мегапортал Світстайл і тепер купую там речі постійно, а також прикраси для себе та рідних. Дуже зручний сайт, в якому зібрані магазини з різних міст. Можна обрати магазин зі свого регіону і тоді доставка буде ще швидшою. ;)

malinka
Немовля
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення malinka » 24 листопада 2017, 23:57

manunya писав:Я для себе замовляю одяг в інтернеті. Знайшла собі мегапортал Світстайл і тепер купую там речі постійно, а також прикраси для себе та рідних. Дуже зручний сайт, в якому зібрані магазини з різних міст. Можна обрати магазин зі свого регіону і тоді доставка буде ще швидшою. ;)

Гарний магазин svitstyle, мені подобається. Вибір дуууже великий і все таке гарне. Нам дівчаткам тяжко встояти, обов"язково щось замовляю, як заходжу на їх сайт. Купую одяг, взуття, шапку, сумку. :D
Классика — то, что каждый считает нужным прочесть и никто не читает.

Илоша
Немовля

Повідомлення Илоша » 05 грудня 2017, 08:35

Я тоже на свитстайл вещички заказываю) Кстати,вот на днях зову мужа, хочу ему сумку подобрать новую. А он как увидел их логотип так сразу поворот на градусы и "Да ты что ты хочешь мне уже женское впарить,не буду я ни с чем бабским ходить" :D А сам не догадывается что с сумкой для ноутбука с этого "женского свитстайла" носит :D

Повернутись до “Про все на світі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість