Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Звикання до садка

Відгуки та думки про дитячі садки і ясла, питання про нянь...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Звикання до садка

Повідомлення Skrypochka » 16 липня 2016, 22:09

Матусі, чиї дітки вже ходять в садок, скільки часу малеча звикала до садочка, плакали вранці?
Як полегшити цей період?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Звикання до садка

Повідомлення Надійка » 27 грудня 2016, 09:38

Моя не плакала, їй навіть подобалося там багато діток, а дома нема ским скучно, вже коли рік походила то тоді вже бувало що не хотіла іти. Зараз ходить у школу то взагалі, через день каже що хоче зі мною на роботу ходити, що тут ій цікавіше чим на роботі:) Мала ще:)
А взагалі то у сестри дуже важко давалися переші два місяці десь ходіння у садочок. Плачі були кожен ранок, та впринципі і до тепер є, а вона уже дгий рік ходить. Сестра постійно мусить її чимось заманювати, як ідуть у садочок перше заходять у магазин. Але що поробиш...в нашій країні не можна сидіти у дикреті. Невижевеш на тисячу дикретних грн коли тобі тільки за газ за один місяць потрібно заплатити 1700 грн.
Але не падайте духом :D В садочку вашій дитині не буде погано, навпаки навчить самостійності, я не жалію що віддала свою дитину в два роки. Вона в мене була як Божий одуванчик, маленька, хрупненька, ранима тянулася до всіх діток (а діти іноді такі бувають) я спочатку дуже переживала як вона там буде (садочо став "средой виживания" :D ) тепер вона сама кого хочеш обідить)

Повернутись до “Ясла, дитячий садок, няні”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей