Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Посуда для приготовления

Кулінарія, рецепти, обмін досвідом...
klyueva
Немовля

Посуда для приготовления

Повідомлення klyueva » 13 липня 2016, 20:59

Девочки, а на какой или в какой посуде вы больше любите готовить? Какая нравится?

klyueva
Немовля

Re: Посуда для приготовления

Повідомлення klyueva » 01 серпня 2016, 23:44

Очень хочется услышать реальные отзывы хозяек. А также обсудить и посуду для приготовления и посуду для сервировки стола. Лично я очень люблю когда красиво накрыт стол, когда тарелки, ложки , вилки подобраны в одной гамме , а не в разнобой с разных оставшихся сервизов. Какое Ваше мнение?

Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 02 серпня 2016, 22:32

У мене звичайні емальовані каструлі різного розміру з одного набору. Маю улюблену чугунну сковорідку, в ній дуже смачні котлети готуються і ще 2 для млинців і для смаження різного.

Для сервіровки столу купувала 2 набори великих стаканів і 2 малих, щоб були однакові.
Індивідуальні тарілки для гостей однакові теж.
А от для страв з різних сервізів.

Я ще молода хазяйка, тому посудом лиш починаю обживатись.
Мрію, щоб весь посуд був в одному стилі, білий наприклад.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Chrystya
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Chrystya » 17 квітня 2017, 16:50

Skrypochka писав:У мене звичайні емальовані каструлі різного розміру з одного набору. Маю улюблену чугунну сковорідку, в ній дуже смачні котлети готуються і ще 2 для млинців і для смаження різного.

А що скажете алюмінієві кастрюлі? Використовуєте їх в господарстві і на кухні зокрема? І сковорідки і посуд взагалі? Говорили з подругою - вона каже, що категорично проти них...навіть так.

Natalinka
Немовля

Повідомлення Natalinka » 18 квітня 2017, 15:31

Chrystya писав:
Skrypochka писав:У мене звичайні емальовані каструлі різного розміру з одного набору. Маю улюблену чугунну сковорідку, в ній дуже смачні котлети готуються і ще 2 для млинців і для смаження різного.

А що скажете алюмінієві кастрюлі? Використовуєте їх в господарстві і на кухні зокрема? І сковорідки і посуд взагалі? Говорили з подругою - вона каже, що категорично проти них...навіть так.

Питання звички скоріше всього. Я вдома теж не використовую, а ось на дачі на кухні це саме те, що треба. Про переваги і недоліки прочитайте в інтернеті - на цю тему написано і знято відео стільки, що нема сенсу повторюватись. Кожен матеріал має плюси і алюміній не є виключенням. Але якісний алюміній при надійній збірці. У нас таке бачила тільки на dokuhni.ua. Особисто я зараз використовую каструлю з потовщеним дном на 3,5 літра. Задоволена більш ніж:
Зображення

Ilylilvay
Немовля
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ilylilvay » 08 травня 2017, 11:42

Chrystya писав:

Уже давно не использую.

Повернутись до “Готуємо смачно”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей