Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Взуття для діток

Обговорення товарів для дітей: відгуки, характеристики та рекомендації
Manyunya
Немовля

Взуття для діток

Повідомлення Manyunya » 30 червня 2016, 10:18

Давайте делиться, кто где покупает обувь для деток. Я очень часто покупаю обувь для сыночка в интернет магазине Theo Leo - theoleo.com.ua У них большой выбор детской обуви для детей дошкольного и школьного возраста, которая разработана специально для растущей ножки, начиная с первых шагов.Советую)))

butterfly123
Немовля

Дитяче взуття

Повідомлення butterfly123 » 22 вересня 2016, 12:39

Як на мене, то головне не в кого купляти, а якість продукції. Для мене головне щоб у дитини не було проблем у подальшому. Тому мабудь краще ортопедичну узувачку брати. Хоча з такими цінами... Я от замислилась, чи можна купляти дитині ортопедичні стельки та вставляти у звичайну обувку? Може хтось пораде щось?
Кохання - це життя

mamuncia
Немовля

Re: Взуття для діток

Повідомлення mamuncia » 25 вересня 2016, 20:57

butterfly123 писав:Як на мене, то головне не в кого купляти, а якість продукції. Для мене головне щоб у дитини не було проблем у подальшому. Тому мабудь краще ортопедичну узувачку брати. Хоча з такими цінами... Я от замислилась, чи можна купляти дитині ортопедичні стельки у звичайну обувку. Може хтось пораде щось. :-)

Само собою, головне якість. На рахунок Вашого питання - то це лікаря-ортопеда треба питати. Я щось таке чула, що просто так, без показань, ортопедичне взуття носити не можна, але точно не скажу. Ми беремо Бартеки, то після сезону виглядають як новенькі. Ціна звичайно так собі, але кращого взуття ми поки що не знайшли... Брала на ринку китайські кросівочки, то в них підошва відклеїлась :((( Тепер не ризикую, шкода грошей і дитячу ніжку :(.

Mery Margaret
Немовля
Дякував (ла): 1 раз

Re: Взуття для діток

Повідомлення Mery Margaret » 30 вересня 2016, 12:26

З останніх придбаних це кросівки Clibee. Відходили весну і ось вже осінь.
Такоїж фірми кросівки перейшли нам у спадок, теж як нові.
Я задоволена. Ціна-якість співпадають.

Lada85
Немовля
Подякували: 1 раз

Re: Дитяче взуття

Повідомлення Lada85 » 18 жовтня 2016, 21:26

На детской обуви нельзя экономить. Ведь ножка растет и развивается. Поэтому обувь должна быть качественная.

Катерина
Немовля

Re: Дитяче взуття

Повідомлення Катерина » 18 жовтня 2016, 22:34

Да, я тоже знаю, что такое постоянно покупать обувь для ребенка. Сапоги еще получается 2 года относить, а вот туфли и кроссовки, хорошо, если на год. Бывает и такое, что весной купили, а осенью уже маленькие. Но ничего не поделаешь, ножке должно быть удобно, на обуви мы не экономим. Вот и на эту осень опять сыну новые кроссовки купили в megasport.ua/ua/brand/nike/. Обувь действительно качественная и очень красивая. Сын так радовался салатовой подошве на кроссовках. Подходил всем показывал. :)

Повернутись до “Товари для дітей”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей