Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Чи варто вчити дитину читати і писати перед школою?

Шибеник, бешкетник, дошкільник
Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 28 березня 2016, 16:51

Моїй дитині вже 5 років читати вона вміє, тато навчив, пише погано і букви малює чомусь задом наперед, не знаю чи мучити її вчити чи лишити щоб у школі навчили...

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: Чи варто вчити дитину читати і писати перед школою?

Повідомлення Skrypochka » 31 березня 2016, 12:14

Перед школою дітки здають своєрідний екзамен. Поцікавтесь, які вимоги для дошкільнят. У одних школах вміння читати і писати є пріоритетним у інших ні. Все залежить від школи в яку ви будете ходити.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка

Повідомлення Надійка » 08 квітня 2016, 02:21

Вчителі не проти того щоб дитина вміла читати, просто говорять, що вони всеодно вчать і розбирають ці букви і дитина може втратити інтерес, а от вчити писати чомусь категорично забороняють, кажуть що типу ми не вчителі і не вміємо правильно вчити писати а вчителям, після батьків важко переучувати.

aprih
Немовля
:
Подяка
Подякували: 1 раз

Повідомлення aprih » 17 жовтня 2016, 16:34

Ну, у моих подруг когда дети шли в школу у них проверяли чтение и письмо на предварительном собеседовании, и я так поняла это обязательный навык. Я дома ребёнка не учу, но у нас в саду обучают письму, чтению и математике в старших группах.Подруга водит в частный сад Clever Kids там тоже готовят к школе детей. Другие знакомые водят ребёнка на развивающие подготовительные курсы. Просто я считаю ребёнок должен уметь читать перед школой, а то если он пойдет в школу и не будет уметь ему будет сложно, потому что учитель один, а детей 30.

Елена Гальченко
Немовля
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Елена Гальченко » 25 січня 2017, 19:26

Моя донька 5 років- вже давно просить щоб я її навчила читати. я почала і була здивована- як в неї легко виходить! А от старших я вчила за місяц-два перед школою і не пошкодувала!!! Бо там виявилося легше вчитися коли вже вмієш.
Хоча памятаю, що я йшла до школи не навчена.
Привіт Всім! :) Я активна позитивна мамочка 4-х дітей. У мене дві дочки, два синочки, свій бізнес та два коти у придачу! 8-)

Svitlana
Дитя
:
Подяка
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Svitlana » 01 лютого 2017, 22:37

Зараз вміння читати і писати до школи — вимога часу. Цього вже в садочку вчать. Прописи починаючи з 4-5 років (середня група)

Надійка
Модератор
:
Подяка

Повідомлення Надійка » 04 лютого 2017, 04:42

Svitlana писав:Зараз вміння читати і писати до школи — вимога часу. Цього вже в садочку вчать. Прописи починаючи з 4-5 років (середня група)

у нормальних садочках так, а позаминулого року коли я запропонувала виховательці нашого садочка повішати алфавіт (класненький такий, там і друковані і одразу біля них писані букви до кожної букви малюночок) розміром 200*50см безкоштовно тільки повішайте то вона сказала що дітей у садочках невчать алфавіт тільки у шолі ...сумніваюся що у цьому садочку щось помінялося ...

светлана
Немовля

Повідомлення светлана » 06 лютого 2017, 15:41

мы в 5 лет пишем печатными буквами))), а вот читаем плохо..буквы знает, а в слово соединить не выходит..

Надійка
Модератор
:
Подяка

Повідомлення Надійка » 06 лютого 2017, 21:26

светлана писав:мы в 5 лет пишем печатными буквами))), а вот читаем плохо..буквы знает, а в слово соединить не выходит..

ми букви вчили так як вони називаються і також були проблеми із злиттям деяких букв потрібно одразу вчити звуки щоб дитина не путалася

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 07 лютого 2017, 01:45

Дійсно потрібно вчити звуки, або взагалі складами, як у методиці Зайцева. Зараз доречі багато можливостей і методик навчання ранньому читанню.

троянда
Немовля

Повідомлення троянда » 22 березня 2017, 21:37

вчити варто. але не буквам і цифрам, а увазі та зосередженності, умінню довго робити нецікаві завдання, бути оптимістом!

Павло
Адміністратор
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 17 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Павло » 22 березня 2017, 21:43

Нарахунок нецікавих завдань та зосередженості. В дитинстві мама мені розповідала, що її бабця (моя прабабця) своїх дітей (в неї їх було 12) змушувала розвязувати на шнурівці вузли. Ви розумієте? Були шнурки на яких зав’язували 10-15 вузлів. Ці шнурівки роздавали дітям, вони сідали й толпою розвязували ці вузли. От часи були...
Дякую, що відвідуєте наш сайт Pepi.com.ua

троянда
Немовля

Повідомлення троянда » 23 березня 2017, 20:16

їх вчили витривалості. це дуже потрібно. щоб чогось досягнути в житті. читала що в Європі є школи де в молодших класах не табель з оцінками, а табель характеру,

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 23 березня 2017, 22:16

троянда писав:їх вчили витривалості. це дуже потрібно. щоб чогось досягнути в житті. у,

Я б сказала, що вчити варто посидючості, розвивати увагу. Діти дуже активні і розсіяні. Тому вміння довго займатись однією справою -у шкільному житті обов'язково знадобиться.

Natali
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natali » 28 березня 2017, 02:00

Я думаю якщо дитина зацікавлена і сама хоче щоб її навчали читати то звичайно потрібно зловити цей момент і не відбити у неї цікавість, а підтримати і надати їй якомога більше засобів для навчання робити це в ігрових формах. Проте якщо дитина не хоче то і заставляти не варто всьому свій час! Не спішіть скорочувати їй дитинство, навчальна програма зараз така важка, ще намучиться, а зараз краще хай на вулиці побігає і замки з піска побудує чи тортиків наліпить:)

nikol
Немовля

Повідомлення nikol » 29 березня 2017, 08:15

а що тоді в школі дитя буде робити? якщо в цій школі в яку йдете беруть вже читаючих - то звісно варто

Natali
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natali » 31 березня 2017, 03:25

nikol писав:а що тоді в школі дитя буде робити? якщо в цій школі в яку йдете беруть вже читаючих - то звісно варто

Ми ж якось усі вивчились :) хоча більшість із наших ровесників до кінця 3-го класу погано читали тай після думаю не краще просто не в голос
Напевне все ж таки більша вірогідність того що дитині буде не цікаво вчити ще раз те саме що і перед школою, а школа чи вміють чи не вміють всеодно мусить цілий 1 клас вивчати букварик.

сашаfff
Немовля

Повідомлення сашаfff » 18 квітня 2017, 10:38

в мене донечка навіть в садочку не дуже вчить, це така програма, якій я вдячна. цього року до школи а букви ще не знає. я її не вчу буквам і цифрам. книжечки з логіки читаємо. тут побачили ігри мами називали Fynsy лиш пару разів спробували, дають поняття оточуючого повсякденного життя, розвивають фантазію. краще будемо розвиватись творчо, а не знання тупо діставати.

віслючок
Немовля

Повідомлення віслючок » 18 квітня 2017, 16:32

читати і писати потрібно вчити, якщо школа вимагає. вчителька не буде рада учню, що не знає цього якщо він буде один.

Повернутись до “Від трьох до семи років”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей