Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

ШОВ після кесаревого І ДРУГА ВАГІТНІСЬ

Перші думки про малюка, турбота про організм, щеплення, харчування, питання безпліддя та поради...
Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

ШОВ після кесаревого І ДРУГА ВАГІТНІСЬ

Повідомлення Надійка » 14 червня 2016, 00:15

При перших пологах боло кесерево розом із операцією по видаленню половини яічника і кісти на ньому, тому мене чимоло покрамсали. Шов дуже великий і з однієї сторони був сильно затянутий тому там є углиблення а ще він дуже твердий з цієї сторони. Зараз у мене друга вагітність, і на місці шва мене постійно здавлює. У кого було кесерево і була друга вагітність? Як вподальшому чи відчуваться шов і яка еластичність живота до збільшення під час вагітності?

Аделіна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази

Re: ШОВ після кесаревого І ДРУГА ВАГІНІСЬ

Повідомлення Аделіна » 07 березня 2017, 03:44

У мене та ж проблема! дитині 1 рік і 4 місяці, шрам був твердий, навіть не було чутливості на ньому, як ніби там щось залишили або зашили погано. Почала турбуватися раптом щось не так ((((у гінеколога була після пологів і ще пару раз було все нормально, от думаю узі зробити на всяк випадок, хто робив?

Ярослава
Немовля
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ярослава » 07 березня 2017, 03:50

15 лютого мене прокесерили. Сьогодні над швом утворилося ущільнення, при натисканні на яке відчуваю біль. Лікар сказала робити компреси з демексіда, прочитавши інструкцію, я не хочу ним користуватися, тому що гудую грудю.
Порадьте, народні засоби для розсмоктування !!
Заздалегідь вдячна!

Natali
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natali » 07 березня 2017, 03:56

У моєї сестри було кесерево, вона користувалась маззю Альгофін - це зразок Вишневського, але більш щадна. У неї немає протипоказань взагалі ніяких. Може бути легка печіння в місці намазуваані, але ефект повинен бути

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 31 березня 2017, 03:09

Тільки тепер дізналася що виявляється у кого кесерево мажна вагітніти не більше трьох раз, після третіх пологів рекомендують перевязувати труби...

Клара
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Клара » 16 червня 2017, 21:10

Девочки почему все так пугают Кс? Вот сейчас прохожу лечение синдром истощенных яичников сказали. Надеюсь все получится и смогу забеременеть, вот только подруги кс пугают, как по мне это еще легче чем родить самой.

manunya
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення manunya » 28 червня 2017, 08:40

у кумы 2к. и все ок. Во вторую беременность у нее очень животик вырос, но шов утончился не сильно к родам,вернее не критично. А вообще на узи проверяюсостояние швв и пишут его толщину.
И кстати, врач сказал можно 5 раз беременнеть с кс,но так много не желательно.

Повернутись до “Планування вагітності”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей