Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Фотоконкурс "Сім'я на Великдень"

Розважальні конкурси для форумчан
tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Фотоконкурс "Сім'я на Великдень"

Повідомлення tani4ka » 30 квітня 2016, 21:45

[color=#000080][size=130]Дорогі форумчани та гості сайту!!![/size][/color]
[color=#0080FF][size=140]Оголошується початок конкурсу "Сім'я на Великдень"[/size][/color]

[url]http://pepi.com.ua/forum/download/file.php?mode=view&id=59[/url]

[size=120]Конкурс буде продовжуватись протягом одного тижня - з 1 травня по 8 травня 2016 року.[/size]
1- 5 травня (включно) - збір фотографій на конкурс.
6 - 7 травня - голосування
8 травня - підведення підсумків і оголошення переможців

Перш ніж розміщувати фотографії, будь ласка, ознайомтеся із загальними правилами участі у фотоконкурсах :
viewtopic.php?f=48&t=156
А також ознайомтесь, як правильно загрузити фотографію на форум:
viewtopic.php?f=2&t=138

Приймаються фотографії, на яких зображено вашу сім"ю на Великдень. Можна і на дворі і за святковим столом. А чим більше людей на фото, то краще)))
Брати участь в конкурсі можуть лише зареєстровані користувачі. Кожен користувач може розмістити лише одну фотографію.

Фото має бути хорошої якості, чітке. Фото, які не відповідають умовам конкурсу, поганої якості і неякісні знімки можуть бути не допущені до конкурсу адміністрацією й будуть видалені без пояснень і попереджень.

Не забувайте про цікаві коментарі і назви до своїх фото!

[color=#FF0040]Увага! Голосувати можуть лише користувачі форуму, зареєстровані на форумі раніше початку голосування у фотоконкурсі. [/color]
[color=#00FF40][size=150]
Бажаємо успіху![/size][/color]
Вкладення
svjato.jpg
Я кактус з душею ромашки))) :)

Повернутись до “Конкурси”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей