Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Як дитині звикнути до мами, що працює?

Ідеї для бізнесу, поради...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Як дитині звикнути до мами, що працює?

Повідомлення Skrypochka » 28 квітня 2016, 14:45

Питання до працюючих мам!
Наступного тижня через певні обставини мушу виходити на роботу. Я планувала всі 3 роки пробути в декреті, але є але....

Донечці зараз 2,3 роки. Піде в садочок, у нас якраз ясельки в червні набирають, а поки з бабусями.

Як краще зменшити стрес дитини, що мама тепер не буде постійно поряд?

Розкажіть, як все відбувалося у вас. Як ви виходили на роботу - зразу на весь день? Як переживала ваша дитина? Скільки їй було?
А може, хтось на все-все махнув рукою і залишився з дитиною?

Буду дуже вдячна за всякі ваші думки та аргументи.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Re: Як дитині звикнути до мами, що працює?

Повідомлення мама Золота » 28 квітня 2016, 14:58

Привіт , попробуй на годинку , потім на дві і т.д. малу лишати на бабусь .

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 28 квітня 2016, 15:04

Вона без проблем залишається з бабусями. Коли вчилася, то 2 тижні з бабусями по-черзі була. Але зараз вона підросла і я не знаю чи не буде для неї стресом весь день без мами?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Auguste
Немовля
Подякували: 3 рази

Повідомлення Auguste » 22 травня 2016, 15:36

Моя мама займалася бізнесом, тому коли я була мала, то сиділа постійно з бабусею.
Мами мені завжди не вистачало. Зараз ми у більш тісних стосунках, але мені її завжди невистачає. Мабуть чогось недодала в тому віці. Тому я свою не перекидую ні на кого. Мама має бути поряд.

Катя Дмытерко
Немовля

Повідомлення Катя Дмытерко » 14 липня 2016, 22:56

Я працюю в інтернет магазині, роблю карєру і займаюся сином. Він завжди поряд і інколи помагає мамі натискати на клавіши, а нам лише рік і 8 місяців. :D

віслючок
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення віслючок » 18 квітня 2017, 16:27

в мене теж такі обставини. карєра не ціль, але хочеться чогось досягнути. рідних поряд немає.будемо няню наймати. не знаю, як відреагує дитина на чужу людину. у кого няня, чи довго звикали ваші діти.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 11 травня 2017, 14:20

віслючок писав:в мене теж такі обставини. карєра не ціль, але хочеться чогось досягнути. рідних поряд немає.будемо няню наймати. не знаю, як відреагує дитина на чужу людину. у кого няня, чи довго звикали ваші діти.

А скільки вашій малечі? на скільки годин у день ви хочете залишати? інколи дитина так привязується до няні що ій з нею комфортніше ніж з мамою в подальшому думаю це відіграється над близкістю між дитиною і мамою. Це одна сторона медалі, а інша, ніколи не знаєш що можна чекати від постороньої людини. Погано що рідних поряд немає, в мене та ж проблема чоловік каже найняти няню, а я боюся і тягаю малу усюди з собою, важко, але краще помучитись :shock: поки так а потім піде у садочокю я думаю з мамою в любому випадку краще:)

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 12 травня 2017, 08:00

Надійка писав: я думаю з мамою в любому випадку краще:)

Це точно! Але все ж не на кожну роботу малечу можна з собою взяти. У банк, магазин, на завод не візьмеш з собою дитину. Та й взагалі я мало знаю робіт куди можна з дитиною. На жаль :cry:

Chrystya
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Chrystya » 08 вересня 2017, 16:49

віслючок писав:в мене теж такі обставини. карєра не ціль, але хочеться чогось досягнути. рідних поряд немає.будемо няню наймати. не знаю, як відреагує дитина на чужу людину. у кого няня, чи довго звикали ваші діти.

Мене теж це цікавить. Як взагалі можна знайти таку людину, яка буде тобі і дитині наче родич. Майже нереальна задача.

Natalinka
Немовля

Повідомлення Natalinka » 09 вересня 2017, 11:38

Chrystya писав:

Мене теж це цікавить. Як взагалі можна знайти таку людину, яка буде тобі і дитині наче родич. Майже нереальна задача.

Так нелегко, того у мене цю роль виконує троюрідна сестра. Звісно за гроші, але я в ній точно впевнена. Ну а подругам треба йти на компроміси, тут від цього звісно не дітись. Дехто ставить паралельно камери в домі, щоб бути впевненій в няні, дехто просто старається на довго їх самих не лишати. Але саму няню знайти можна, це не проблема. Зокрема на олх, якщо заглянете, пропозицій просто море! Можна хоч цілий кастинг влаштувати!

Повернутись до “Бізнес мама”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей