Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Робота і сім"я! Як поєднати?

Ідеї для бізнесу, поради...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Робота і сім"я! Як поєднати?

Повідомлення Skrypochka » 28 квітня 2016, 14:31

Сьогодні для мене стало актуальним як поєднати роботу і сім"ю, залишаючись при цьому в адекваті і щоб жодна зі сторін не страждала?
Тому на просторах інтернету знайшла таке:

Робота і сім'я. Як поєднати?

1. Складайте плани на день і на тиждень. Заведіть щоденник і вносьте туди не тільки робочі важливості, а й сімейні. Якщо ви обіцяли синові, що відведете його на футбол в п'ятницю, то ви повинні це зробити. Або стежте за своїми обіцянками. Також якщо по телефону чоловік попросив купити додому на ранок сніданок, а ви в робочій суєті забули - сім'я залишиться без сніданку. Пару таких моментів і ви можете залишитися без чоловіка. Так що заводимо щоденник і пишемо, пишемо, пишемо.

2. Перш за все, ви людина і ви повинні цінувати себе. Побудуйте з начальством і з родиною такі відносини, щоб вони розуміли - ви іноді можете говорити «ні». Якщо начальство дає вам на вибір їхати на місяць в сусіднє місто відкривати філію або доручити цей захід Валерію Степановичу із сусіднього відділу, то ви маєте право відмовитися, і нехай їде ваш колега. Повірте для здорового клімату у вашій родині, краще залишитися поруч з чоловіком і дітьми. Діти теж повинні розуміти слово «ні». Не варто виконувати кожну вимогу вашої дитини. Адже в житті не все з'являється «по щучому велінню», іноді потрібно почекати, а іноді вибрати іншу мету.

3. Ще трохи повторюся про делегування обов'язків. Звичайно, чим старші діти, тим більше вони вам можуть допомагати. Можливо, пора навчити сина складати свої іграшки, а старшу дочку долучити до готування їжі. Повірте, в майбутньому їй це знадобиться. Загалом, шукайте варіанти, щоб після роботи ви теж могли відпочити.

4. Про відпочинок. Постарайтеся частіше відпочивати всією сім'єю. Нехай це будуть поодинокі хвилини, але, безсумнівно, такі що запам'ятовуються. Думайте, придумуйте щось нове. На ці вихідні поїдемо в зоопарк, наступного разу на дачу, а потім в дельфінарій. У такі дні відпочинку всією сім'єю, у вас буде можливість надолужити згаяне за роботою. Ви зможете насолодитися спілкуванням і товариством один одного.

Буде корисним також, влаштовувати побачення зі своїм чоловіком. Нехай раз на місяць або на тиждень, ви дозволите собі побути наодинці. Як колись, коли ви тільки познайомилися - зірки світили яскравіше, а птахи співали дзвінкіше. Не дозволяйте безповоротно піти тому юнацькому почуттю закоханості і щастя.

Звичайно, ідеального секрету, як поєднати роботу і сім'ю - немає. Але, в ваших силах розподілити час найефективніше. І не забувайте сім'я та сімейні цінності повинні стояти в життєвих пріоритетах на першому місці.

Що ще можна порадити? Чи можливо бути успішною одночасно і мамою, і дружиною, і будувати кар"єру?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Auguste
Немовля
Подякували: 3 рази

Re: Робота і сім"я! Як поєднати?

Повідомлення Auguste » 22 травня 2016, 15:43

Можна поєднати тільки у випадку, коли працюєш на себе.
А так я вважаю, що повноцінною мамою разом з кар'єрою бути неможливо.
У мене багато знаомих, які активно будують кар'єру, але їх діти завжди десь, не з ними. Це вже не повноцінна мама.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 24 травня 2016, 20:49

Наспровді можна поєднати карєру і сімю. Я з цим живу уже 8 років. Коли працюєш сам на себе це у декілька раз важче чим коли на дядю. Коли ви працюєте самі на себе, ви думаєте переживаєте у вас немає ніякого графіка роботи, сьогодні справи ідуть у верх завтра вниз, говорю із власного досвіду. Працюю на дядю третій рік разом із своїм чоловіком, починала з звичайного працівника у рекламному агенстві, зараз уже відкрила філію в Яремче. На роботі з 9год-17-18 год. встигаю і їсти приготувати, і на вулиці погуляти. І дитину віршики вчити, на виступи в садочку ходити. Паралельно будуємося. Зараз я вагітна. Я думаю що я непогана дружина, правда потрібно у чоловіка запитати. Пашка якщо прочитаєш то обовязково дай відповідь.З одним лише не можу поспорити що це забирає багато сил. Повірте у нас жінок є сил стільки скільки нам необхідно, і все залежить тільки від нас та нашого бажання.
Я живу в Івано-Франківській обл, а мої батьки у Тернопільській обл. чоловікові у Київській обл. тому дитину ми незалишаємо ні накого, дуже рідко по бабусиних проханнях можемо дозволити бабусі з Тернополя забрати її до себе на два-три дня у вихідні раз на два-три місяця. І ці вечори проводимо здебільшого не дома щоб трішки розвіюватись. Ні чоловік ні я нелюбимо коли малої немає дома.

klyueva
Немовля

Повідомлення klyueva » 13 червня 2016, 21:41

Надійка писав:Наспровді можна поєднати карєру і сімю. Я з цим живу уже 8 років. Коли працюєш сам на себе це у декілька раз важче чим коли на дядю. Коли ви працюєте самі на себе, ви думаєте переживаєте у вас немає ніякого графіка роботи, сьогодні справи ідуть у верх завтра вниз, говорю із власного досвіду. Працюю на дядю третій рік разом із своїм чоловіком, починала з звичайного працівника у рекламному агенстві, зараз уже відкрила філію в Яремче. На роботі з 9год-17-18 год. встигаю і їсти приготувати, і на вулиці погуляти. І дитину віршики вчити, на виступи в садочку ходити. Паралельно будуємося. Зараз я вагітна. Я думаю що я непогана дружина, правда потрібно у чоловіка запитати. Пашка якщо прочитаєш то обовязково дай відповідь.З одним лише не можу поспорити що це забирає багато сил. Повірте у нас жінок є сил стільки скільки нам необхідно, і все залежить тільки від нас та нашого бажання.
Я живу в Івано-Франківській обл, а мої батьки у Тернопільській обл. чоловікові у Київській обл. тому дитину ми незалишаємо ні накого, дуже рідко по бабусиних проханнях можемо дозволити бабусі з Тернополя забрати її до себе на два-три дня у вихідні раз на два-три місяця. І ці вечори проводимо здебільшого не дома щоб трішки розвіюватись. Ні чоловік ні я нелюбимо коли малої немає дома.

Все очень верно и правильно написано. Я точно также считаю. Нам женщинам главное захотеть, тогда мы и горы свернем. и все можно успеть и совместить и карьеру, и деток и хорошую семью.

Malvinka
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Malvinka » 01 серпня 2016, 08:46

Я ще покищо не працюю, але якщо чесно, то не знаю де мами знаходять стільки часу, щоб виділяти його у достатній кількості і роботі і сім'ї.

AAnzhela
Дитя
Подякували: 5 рази

Повідомлення AAnzhela » 06 грудня 2016, 11:23

моєю знахідкою стало - онлайн чати. наприклад, я вже не дзвоню по якомусь питанню (а це, тримати телефон в руці, а рука може бути потрібна елементарно для того щоб тримати дитину).
наприклад, ми всіїю сім'єю ходимо в клініку ПЕРСОМЕД - запис я провожу в онлайн режимі с координатором. це дозволяє сухо, стисло повідомити "що сталось і коли нам зручно".
далі вже як повезе з адекватністю адміністратора)))
нам повезло!

Катерина
Немовля

Повідомлення Катерина » 25 грудня 2016, 23:26

а я нашла выход из ситуации, я мастер по маникюру, сама планирую свой день, нашла помещение на сайте otodom.net по объявлению, арендую под салон уже пол года, и успеваю и за ребенком в сад и по дому и в салоне у себя работаю. Тут важно иметь желание и рабочее место рядом с домом, что бы не тратить время на дорогу, и обязательно расписывать свой день, тогда все успевать будете, не стоит пускать все на самотек, а заниматься одновременно любимым делом и семьей.

Елена Гальченко
Немовля
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Елена Гальченко » 25 січня 2017, 19:39

Я щоб встигати усе - планую собі 10 цілей по різних аспектах життя і виконую 3-6 з них в день обовязково і кожен день пишу та аналізую. Є в мене однодумці і ми робимо це разом в закритій группі в одній соц. мережі (не рекламую- назв не пишу!!!)
Бо самій все важко тримати в полі зору- мала досвід, коли не приділяла уваги чоловіку і дійшло до розлучення. Потім звісно все виправили разом, але я зрозуміла що треба тримати в полі зору одразу багато направленнь життя.
Привіт Всім! :) Я активна позитивна мамочка 4-х дітей. У мене дві дочки, два синочки, свій бізнес та два коти у придачу! 8-)

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 25 січня 2017, 21:17

Елена Гальченко писав:Я щоб встигати усе - планую собі 10 цілей по різних аспектах життя і виконую 3-6 з них в день обовязково і кожен день пишу та аналізую. Є в мене однодумці і ми робимо це разом в закритій группі в одній соц. мережі (не рекламую- назв не пишу!!!)
Бо самій все важко тримати в полі зору- мала досвід, коли не приділяла уваги чоловіку і дійшло до розлучення. Потім звісно все виправили разом, але я зрозуміла що треба тримати в полі зору одразу багато направленнь життя.

Напишіть в прив. повідомлення, що за група.

Птичка
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Птичка » 30 січня 2017, 09:10

Единственный выход - это фриланс
Но тут много не заработаешь
Зато будешь рядом с ребенком.
Востаннє редагувалось 17 липня 2017, 22:22 користувачем Птичка, всього редагувалось 1 раз.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 30 січня 2017, 11:10

Птичка писав:Единственный выход - это фриланс

А можете розказати детальніше?

Chrystya
Немовля

Повідомлення Chrystya » 02 лютого 2017, 13:13

Так, яч б теж залюбки послехала чийсь досвід в цій сфері.

Chrystya
Немовля

Повідомлення Chrystya » 10 березня 2017, 15:50

Сонцезалежна писав:
Птичка писав:Единственный выход - это фриланс

А можете розказати детальніше?

В більшості випадків це продажі, які при великому бажанні можна і самостійно організувати як додатковий заробіток. Наприклад, замовляєте якісь речі на Алі чи Єбей собі чи друзям і якщо щось не підійщло чи просто хочете заробити, продавши дороже аніж купили, то робите це на олх. Я це роблю частіше всего останнім часом прямо зі свого Айфона через їх додаток. Так що чому ні. Додатковий заробіток це тільки плюс.

malinka
Немовля

Повідомлення malinka » 28 червня 2017, 08:14

Абсолютно все можливо, думаю для нас (жінок) не має нічого неможливого. Головне бажання розвиватися и ставати кращою ніж учора
Классика — то, что каждый считает нужным прочесть и никто не читает.

Ledydy
Немовля

Повідомлення Ledydy » 15 листопада 2017, 00:14

malinka писав:Абсолютно все можливо, думаю для нас (жінок) не має нічого неможливого. Головне бажання розвиватися и ставати кращою ніж учора

поддерживаю

Ledydy
Немовля

Повідомлення Ledydy » 15 листопада 2017, 00:14

на женщинах держится мир

Повернутись до “Бізнес мама”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей