Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Стимуляція пологів

Ознаки можливої вагітності, тести на вагітність, визначення терміну вагітності. Здоров'я під час вагітності. Харчування під час вагітності - страви, дієти, як впливає харчування на розвиток дитини. Підтримка один одного в період очікування пологів...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Стимуляція пологів

Повідомлення Skrypochka » 27 березня 2016, 23:49

Які припарати чи народні засоби для стумуляції пологової діяльності ви знаєте? Чи ефективні вони? Ділимось довідом.

Перед пологами я 2 тижні провела в лікарні. Вже не могла дочекатись коли ж нарешті народжу. І щоб хоч якось прискорити цей процес я розсипала на підлозі пачку сірників і згиналася за кожним, щоб зібрати., ходила по сходах, їла шоколад, але нічого недопомогло.
Пологами стимулювали вагінальним гелем "Пропеділ".
Єдине що не спробувала, це чоловіка
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Стимуляція пологів

Повідомлення Надійка » 28 березня 2016, 18:04

От якраз з чоловіка треба було починати не прийшлося б сірники мучитися збирати, це я вам з досвіду кажу :P

AAnzhela
Дитя
Подякували: 5 рази

Повідомлення AAnzhela » 04 квітня 2016, 12:56

щодо чоловіка - це така сама вигадка, як і підлогу помити, та сірники позбирати.
пологи запускають гормони - а не чоловік...

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Повідомлення Skrypochka » 04 квітня 2016, 13:03

Так, але в чоловічій спермі багато окситоцину, який використовують для медикаментозної стимуляції.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Dancingmom
Немовля
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Dancingmom » 12 квітня 2016, 18:45

Навіщо потрібна стимуляція пологів? Теоретично, мені ставили дату пологів на 12 днів раніше,ніж я народила. Добре,що від госпіталізації відмовилась, а то би точно стимулювали. Дитина народилась абсолютно здоровою без ознак переношування чи кисневого голодування.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Повідомлення Skrypochka » 13 квітня 2016, 11:27

Dancingmom писав:Навіщо потрібна стимуляція пологів?.

Наскільки,я розумію, то пологи стимулюють якщо є якась загроза для дитинки. Те ж переношування, або немає повного відкриття. А 2-3 дня ходити з схватками, то вже сил не буде, щоб народжувати і тужитись.

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 23:44

Мені стимулювали пологи і скажу вам , що добрей в мому випадку зродили . Води були темно коричниво - зелені , так , як відійшли в процесі ,як мала родилась і то з таким напором , що після родів всі лікарка і акушерка переодягались )) а дитинці ті води мусіли висмоктувати з шлуночка - постійно зригувала чорним . Переносила 2 тижні.

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 25 квітня 2016, 21:54

Я приїхала в роддом вночі, то десь о 7й ранку мені вкололи окситоцин і пробили води, після того була жара....
Думаю стимуляція потрібна, але не завжди, все залежить від того як проходила вагітність і як себе почуває жінка...
Я кактус з душею ромашки))) :)

Повернутись до “В очікуванні пологів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей