Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Ревізор. Страсті за ревізором

Все про те, що цікаво дівчаткам - кіно, книги, журнали, музика та інші захоплення...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Ревізор. Страсті за ревізором

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 07:41

Пишемо відгуки, ділимось враженнями від перегляду.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Re: Ревізор. Страсті за ревізором

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 14:40

Особисто мені з Ольгою був цікавіший Ревізор, вона додавала ізюминки , декого вона відверто дратувала , дехто її непереносив - як мій чоловік ) , але вона створювала шоу , деколи драму інколи комедію . Зараз хороший ведучий , навіть трішки поблажливіший на мою думку , але деякі серії для мене , як прихід санепідем станції ))" Вчора приїхала з Ужгорода де жили в готелі Old continent . Він отримав 2 нагороди ревізора . Готель чистий , гарний ,в самому центрі правда дорогуватий (2400 стандарт двомісний це без сніданків). Але наступного разу замовляти буду дешевший готель .

Сонечка-сонэчко
Немовля
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Ревізор. Страсті за ревізором

Повідомлення Сонечка-сонэчко » 01 червня 2016, 16:42

Как по мне и с Олей и с Вадимом передача классная! )) И Страсти по Ревизору крутые ) А видели новый проект Фреймут - На ножах ? Думала, она уже ничем не сможет меня удивить, а получилось )) Очень интересная передача. Развиваются, молодцы :)
Златка робить батьків і дітей щасливими! Все для розваг та навчання. ;)

Повернутись до “Кіно, книги, журнали, музика...?”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей