Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Робота в декреті

Ідеї для бізнесу, поради...
мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Робота в декреті

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 23:05

Останнім часом чую від мамочок в декреті , що вони ще й працюють , одна займається копірайтингом , інша перекладом . А чим займаєтесь ви ?

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: Робота в декреті

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 15:22

Я займаюсь дитиною і її розвитком. Для мене зараз це головна робота!
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Svetlanka85
Немовля

Повідомлення Svetlanka85 » 18 травня 2016, 16:05

Це дуже добе, коли чоловік може забезпечити. А коли він викладач, доводиться і в декреті працювати. Я працюю адміністратором в групі вконтакті.

Kvitka
Немовля
Дякував (ла): 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Kvitka » 03 червня 2016, 01:30

А ще гірше, коли й чоловіка нема, і підтримки жодної нема. Тоді доводиться працювати за двох, нервуватися, нічого не встигати. А так хотілося б також займатися дитиною і її розвитком. І взагалі тим, чим хочеться: більше мандрувати, більше дізнаватися нового та цікавого, більше читати книг і взагалі - більше знаходити часу і можливостей бути разом. А стосовно роботи, то я також працюю копірайтером, хоча мрію займатися творчістю і втілювати власні проекти.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 03 червня 2016, 06:50

Kvitka писав:А ще гірше, коли й чоловіка нема, і підтримки жодної нема. Тоді доводиться працювати за двох, нервуватися, нічого не встигати. А так хотілося б також займатися дитиною і її розвитком. І взагалі тим, чим хочеться: більше мандрувати, більше дізнаватися нового та цікавого, більше читати книг і взагалі - більше знаходити часу і можливостей бути разом. А стосовно роботи, то я також працюю копірайтером, хоча мрію займатися творчістю і втілювати власні проекти.

Сил і терпіння Вам! Для мене це було б надто складно. Не уявляю як ви встигаєте.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 03 червня 2016, 19:38

Kvitka писав:А ще гірше, коли й чоловіка нема, і підтримки жодної нема. Тоді доводиться працювати за двох, нервуватися, нічого не встигати. А так хотілося б також займатися дитиною і її розвитком. І взагалі тим, чим хочеться: більше мандрувати, більше дізнаватися нового та цікавого, більше читати книг і взагалі - більше знаходити часу і можливостей бути разом. А стосовно роботи, то я також працюю копірайтером, хоча мрію займатися творчістю і втілювати власні проекти.

Найважче буде до тих пір, поки дитина не піде у садочок. Потім стане легче. Зможите вийти на роботу, будуть нові знайомства з новими людьми і само-собою буде розвиток, постійно щось дізнаватися нового. Скористуйтесь моментом поки Ви у декреті, освойте якусь професію добре якою б б хотіли займатися. Тому що корішок з інститута недуже беруть до уваги якщо Ви нічого невмієте, я знаю бгато дівчат, які працюють продавцями в магазина та на ринках у яких є вища освіта. І хоч сама я закінчила інститут, а ви самі всі знаєте як заочників вчать, тому атестат мені так і не знадобився, проте працюю по спеціальності уже декілька років, але коли мене брали на роботу то атестат ніхто не дивився навіть непитали чи він у мене є, допогли лише уроки освоєння програм методом тика, по ночам коли дитина спала. Звичайно важко прийдетье, проте Ви знаєте що можите покладатись тільки на себе, це є плюсом якщо ви хочите чогось добитися, тому що все прийдеться робити самій, але кожна маленька перемога буде додавати вам сил, та впевненності у собі, а кожна невдача хоч і буде тільки Ваша проте Ви всеодно спробували.
Собі я сама завжди говорю, навіть маючи чоловіка, якщо ти хочиш чогось добитись слід розраховувати тільки на себе. Ставте собі невеликі цілі і ідіть до них, скожним разом ціль буде більша але дійти до неї буде легче.
Колись мені одна жінка сказала "Ти можеш бути як мишка, сидіти у своїй нірці і звинувачувати весь світ у своїх проблемах, а можеш бути як вовчиця і щастя своє сімї рвати зубами"
Сил упорства та терпіння Вам!

aprih
Немовля
:
Подяка
Подякували: 1 раз

Повідомлення aprih » 19 червня 2016, 06:31

Бажаю вам успіхів у ваших починаннях, якщо людини працелюбна - успіх буде, треба тільки йти до мети, кожень день, крок за кроком!

Катя Дмытерко
Немовля

Повідомлення Катя Дмытерко » 14 липня 2016, 22:28

Я працюю менеджером по підбору персонала дома, все роблю через інтернет, і пошук, і співбесіди проводжу. Так встигаю і здитиною погратися і все по дому зробити.

Мама синочка
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Мама синочка » 25 липня 2016, 15:14

И мені б хотілося підзаробити в декреті, але нажаль поки що не можу знайти такої роботи! Може хтось щось підскаже?
З повагою,
Мама синочка
:)

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 26 липня 2016, 13:14

Мама синочка писав:И мені б хотілося підзаробити в декреті, але нажаль поки що не можу знайти такої роботи! Може хтось щось підскаже?

ПОвірте , хто шукає , той і знаходить . Зараз дві подруги працюють і зароюбляють вдома за компютером і досить непогано

Валентина
Немовля

Повідомлення Валентина » 30 листопада 2016, 14:46

Привіт пропоную усім мамочкам у декреті хороший заробіток від Українського провідного банку графік роботи вільний дохід залежить від роботи яку виконаєш! Потрібно розсилати оголошення, чим більше людей відгукнеться і погодиться співпрацювати, тим більше у Вас буде грошей. Ви стаєте агентом банку. Заробітна плата залежить від того скільки людей ви зацікавили, скільки з них відгукнулися на пропозицію: наприклад - 1 агент 50 грн, якщо у нього немає універсальної карти ви замовляєте і отримуєте ще 24 грн. Заробітна плата приходить вам на картку кожні 2 тижні. Необхідно хоча б двічі на день заходити в групи пошуку праці і скидати туди рекламу, так як ви знайшли моє,чим більше оголошень, тим більше у вас буде клієнтів і тим більше грошей, зі старанністю 2000 грн за два тижні, робота не важка. Гроші приходять на картку від банку,так як ви працюєте агентом Приват банку . Крім залучення агентів можна пропонувати картки банку та іншу продукцію, за яку будете отримувати відповідну винагороду. Оголошень вам потрібно буде розмістити в різних групах спільнотах, форумах чим більше тим краще, копіюйте приклад і поширюйте. Почнете займатися, то раджу поширювати в групах пов'язаних з кредитами і пошуком роботи, таких близько 300(це тільки російською мовою) краще всього продаються кредитна карта і робота агента, тому що гроші і робота потрібні всім, розміщуйте хоча б 2 рази в день по 50 оголошень і побачите, що люди почнуть звертатися Важкого нема нічого!все підскажу,розкажу. Цікавить?

Vendi
Немовля

Повідомлення Vendi » 31 березня 2017, 21:51

У мене двоє діточок . Старша 9 років та малий син, я недвно закінчила курси косметолога . Навчалася у Космотрейд,зараз працюю на дому . Спочатку було дуже важко, малий на мене ображався, працюю тільки у вихідні дні , коли окрім мене батько та бабушка вдома . Чоловік не заперечує ,все ж таке якісь гроші я в родину приношу

Вероника
Немовля

Повідомлення Вероника » 11 квітня 2017, 01:37

Зараз багато мам заробляють на своїх сайтах, у мене дві подруги так прилаштувалися
У одній з них процвітаючий інтернет-магазин, працює вдома

Chrystya
Немовля

Повідомлення Chrystya » 11 квітня 2017, 16:15

Ну маючи інтернет-магазин це все-таки не так і важко, хоча дивлячись на обов'язки.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 14 квітня 2017, 01:33

Вероника писав:Зараз багато мам заробляють на своїх сайтах, у мене дві подруги так прилаштувалися
У одній з них процвітаючий інтернет-магазин, працює вдома

А що продає

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 14 квітня 2017, 15:32

Хоббі теж можна перетворити у бізнес. Якщо вмієш працювати руками і головою, то все вийде.

Птичка
Немовля

Повідомлення Птичка » 19 квітня 2017, 13:05

У мене одна подруга 2 роки торгувала через свою сторінку в Одноклассниках. Торгувала чохлами до телефонів і планшетів, заробляла і заробляє непогано. У неї дуже багато відгуків в профілі. Раніше замовляла товар у виробника безпосередньо, але начебто тепер замовляє такий же товар тут техника.od.ua Це оптовий магазин, тут вся техніка, аксесуари до неї за цінами, які навряд чи десь ще зустрінеш. Вона каже, це не найдорожчий товар, на закупівлю багато не витрачається, зате він дуже затребуваний і розкуповується миттєво.

Клара
Немовля

Повідомлення Клара » 16 червня 2017, 21:40

я занимаюсь копирайтингом и паралельно развиваю свой бизнес в интернете

Олика
Немовля

Повідомлення Олика » 21 липня 2017, 11:28

я ничего не успеваю с двумя детьми, чтоб еще и работать)

mamaluda
Немовля

Повідомлення mamaluda » 03 вересня 2017, 22:39

Клара писав:я занимаюсь копирайтингом и паралельно развиваю свой бизнес в интернете

Что за бизнес?

Повернутись до “Бізнес мама”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей