Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Бізнес - леді

Ідеї для бізнесу, поради...
мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Бізнес - леді

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 23:03

На вашу дмку чи можливо поєднювати роботу і сімю ? Чи маючи "на голові" дітей , чоловіка , готування , прання , школу , садок , лікарняні ... можна добитись висот у карєрі ?

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: Бізнес - леді

Повідомлення Skrypochka » 27 квітня 2016, 21:51

Найближчим часом виходжу на роботу. Дуже хвилююсь чи зможу бути мамою, дружиною, працівником і студентом одночасно.
Буде цікаво почитати досвідчених матусь
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

lenchik_ko
Немовля

Повідомлення lenchik_ko » 28 квітня 2016, 14:34

Пять років тому, коли донечці було 2,5 я поспішила вийти з декрету. нудилася, пішла на роботу. Зараз дуже шкодую. Якби вдруге пішла в декрет, то повністю "досиділа термін")))) Робота у мене нудна, хоча й не перевантажуюсь

Намистина
Немовля
Подякували: 5 рази

Повідомлення Намистина » 13 травня 2016, 21:18

Skrypochka писав:Найближчим часом виходжу на роботу. Дуже хвилююсь чи зможу бути мамою, дружиною, працівником і студентом одночасно.
Буде цікаво почитати досвідчених матусь

Ми українські жіночки вміємо пристосуватися у самих складних ситуаціях.Не хвилюйтеся все і у Вас розкладеться як на поличках.
Колися я також заочно навчалася і працювала + двоє малих дітей.Часу вистачало на все ,встигала вишивати і книжку почитати,контрольні і курсові писала в бібліотеці разом з трьохрічною дочкою якій брала розмальовку і олівці,щоб сиділа тихо :)

Auguste
Немовля
Подякували: 3 рази

Повідомлення Auguste » 22 травня 2016, 15:29

Дуже тяжко поєднати сім'ю і роботу. Нажаль заробітку чоловіка і допомоги від держави не вистачає.
Пропонували продавати косметику, та я не знаю, це мені не на стільки близьке. Зараз займаюсь организацією щось типу спільних покупок тільки не онлайн. Замовляю оптом речі для дітей на своє ім'я, потім поширюю серед подруг і знайомих, у кого дітки є.
Замовляю в інтернет магазині Visa (tmvisa.com.ua), ціни низькі, тому можна робити собі трохи більшу націнку. Треба ще створити групу в контакті. Можливо це початок великого бізнесу)

Катя Дмытерко
Немовля

Повідомлення Катя Дмытерко » 14 липня 2016, 22:49

Я працюю менеджером в інтернет магазині, при цьому я займаюся синочком йому 1 рік 8 місяців. Він завжди біля мене. Я встигаю і прибирати і готувати, і працювати. Для мене це найкращий вихід бути з сім'єю і працювати.

Катерина
Немовля

Повідомлення Катерина » 11 жовтня 2016, 22:33

Конечно можно, тяжело конечно сначала везде все успевать, но потом привыкаешь. Я вот открыла свой маленький бизнес. Продумаю различные милые вещички для подарков, бижутерию, аксессуары. Сначала было трудно, надо было нарабатывать базу клиентов. Потом друзья подсказали, как привлечь клиентов с помощью рекламы. Заказываю в типографии lviv.wolf.ua печать листовок, своих визиток и раздаю людям на улице. В листовках описываю свой ассортимент, акции, скидки. Они очень качественно напечатаны, яркие с красивым дизайном, поэтому привлекают внимание. Такая реклама недорого обходится и очень помогает продвигать себя.

anso1207
Немовля

Повідомлення anso1207 » 01 грудня 2016, 17:44

После первого декрета прям рвалась на работу! Но как-то быстро поостыла, т.к. работать, когда у тебя нет детей и когда есть-две большие разницы. Другие обязанности, интересы появились. Поэтому после второго декрета не спешу, но помогаю усиленно мужу в его работе. В сфере детских праздников.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 27 грудня 2016, 09:10

lenchik_ko писав:Пять років тому, коли донечці було 2,5 я поспішила вийти з декрету. нудилася, пішла на роботу. Зараз дуже шкодую. Якби вдруге пішла в декрет, то повністю "досиділа термін")))) Робота у мене нудна, хоча й не перевантажуюсь

Я також так говорила, що з другою буду уже точно у декреті, малій було два тижні і я вийшла на роботу, чоловік зараз за кордоном, тому сидить по змінах то бабуся то дідусь, прибігаю погудую і знову іду на роботу, добре що хоч близько. Роблю нашу сімейну справу тому кинути не можу. Називається "Хачеш житти - вмій крутитись" мені правда більше подобається іменно російською "вертетса" буде правельніше і точніше:)

Мирослава1993
Немовля

Повідомлення Мирослава1993 » 29 грудня 2016, 18:20

А хто як в декреті підробляє?

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 12 січня 2017, 16:08

Мирослава1993 писав:А хто як в декреті підробляє?

Якщо маєте можливіть посидіти з дитиною, неспішіть з роботою, насолодіться моментом :)
Хоча і читала про роботу в інтернеті, але сама ніколи не пробувала думаю що в основному це марно потрачений час (кидалово)
Краще займатися своїм ростом, багато читати дізнаватися щось нове, є різні відеоуроки для любої спеціальності і вчитися на дому поки є можливість бо коли вийдете на роботу цього вільного часу у вас небуде.

Terzik
Немовля

Повідомлення Terzik » 28 березня 2017, 12:32

Надійка писав:
Мирослава1993 писав:А хто як в декреті підробляє?

Якщо маєте можливіть посидіти з дитиною, неспішіть з роботою, насолодіться моментом :)
Хоча і читала про роботу в інтернеті, але сама ніколи не пробувала думаю що в основному це марно потрачений час (кидалово)
Краще займатися своїм ростом, багато читати дізнаватися щось нове, є різні відеоуроки для любої спеціальності і вчитися на дому поки є можливість бо коли вийдете на роботу цього вільного часу у вас небуде.

Так работу в інтернеті можно знайти пов'язану зі своїм хоббі. Або зовсім бізнес зробити і отримувати від цього не тільки гроші, но і задоволення. У мене є життевий приклад - моя сестра, вона душе полюбляє шити, в'язати, вишивати і т.д. Так ось чоловік зробив їй сайт і вона почала продовати нитки, тканину і т.д. І так добре пішло, спочатку тільки через вк рекламувала, а потім хлопці із агенства netpeak.ua допомогли, запустили контекстну рекламу в гугл та яндекс. І замовлень і ще на порядок більше стало, зараз вже і людей найняла.
І саме головне вона в декреті в цей час була)

OlgaLeez
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення OlgaLeez » 25 квітня 2017, 21:34

Если и заниматься бизнесом в интернете,нужно все сделать правильно,если свой сайт создали,его нужно продвигать с умом,например с продвижением в интернете

Olenka
Немовля
Подякували: 7 рази

Повідомлення Olenka » 07 травня 2017, 16:00

На просування сайту дуже багато потрібно грошей

Клара
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Клара » 16 червня 2017, 21:39

и я бизнес леди

malinka
Немовля
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення malinka » 25 червня 2017, 10:29

Работать можно и даже нужно, но важно на любимой работе. В этом случае - это самореализация. У меня есть достаточно примеров среди знакомых евченок, которые именно в декрете пошли обучаться для себя (маникюр, наращивание ресниц, микроблейдинг, визаж) и так увлекались работой. что через пару лет стали восстребованными мастерами и открыли свои студии. Тем более эти професии позволяют вести запись и принимать на дому.
А еще есть известные маркетплейсы, для продажи своих товаров в интернете и это не стоит бешенных денег.
Классика — то, что каждый считает нужным прочесть и никто не читает.

Ledydy
Немовля

Повідомлення Ledydy » 15 листопада 2017, 10:56

я тоже думаю чем-то таким заняться

Повернутись до “Бізнес мама”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей