Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Дитячі книги

Все про те, що цікаво дівчаткам - кіно, книги, журнали, музика та інші захоплення...
мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Дитячі книги

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 22:17

«Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумними, читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумніше, читайте їм більше казок» (Альберт Ейнштейн)
Велику роль в розвитку дитини відіграє книга . Зараз на ринку їх велика кількість , різні видання пропонують нам і дорогі і дешеві книжки . Дехто купує через інтернет , дехто немає змоги стояти і вичитувати всю в магазині чи підійде вона . Інколи на перший погляд купуєш хорошу книгу і малюнки гарні і зміст влаштовує і ціна , а приходиш додому і розчаровуєшся( Або навпаки купив дешеву , а вона стала улюблена. Для цього я створила цю тему , давайте ділитись вдалими і невдалими покупками книг для наших діток .

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: Книги для діток

Повідомлення Skrypochka » 25 квітня 2016, 22:39

У мене мала дуже любить читати. Її бібліотека нараховує вже більше 30 книг. Але улюблена та, що з бібліотеки. Я вже думаю в обмін якусь дати.
Любить книги про тварин, з великими малюнками. Пізніше скину фото.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор

Re: Дятячі книги

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 14:20

1. Казки вчать дітей переборювати труднощі. Ми вчимось у казкових персонажів навіть у дорослому віці. Казкові герої допомагають нам, тому що ми пов'язуємо їх перипетії з нашим власним життям, мріями, тривогами та розмірковуємо над тим, як би ми вчинили на їхньому місці. Казки допомагають дітям учитись розуміти це життя й орієнтуватись у ньому.

«Казки не розповідають дітям про існування драконів. Діти вже знають, що дракони існують. Казки розповідають дітям, що драконів можна перемогти» (Гілберт Кіт Честертон).

2. Казки розвивають емоційну стійкість. Казки розповідають про реальні проблеми, з якими зіштовхується практично кожна людина, і роблять це делікатно, за допомогою фантастичних сюжетів, в яких головний герой найчастіше торжествує (за винятком казок братів Грімм). Перебуваючи в безпечному середовищі рідної сім'ї, діти повинні усвідомити для себе, що погане може статися з кожним. Чому? Ніхто не застрахований від проблем – саме тому нам так необхідно розкривати потенціал наших дітей. По суті, є два варіанти: або ми допомагаємо їм накачати їх «емоційні м'язи», щоб вони могли використовувати їх у важкі часи, або ми постійно захищаємо дітей, роблячи їх настільки слабкими, що вони стають нездатними впоратись із будь-якою проблемою, що вимагає душевних сил.

3. За допомогою казок ми вивчаємо розмовну мову (культурну грамотність та правила). Ми зустрічаємо казки в різних парафразах і пантомімах, вони допомагають нам розуміти алегоричні вислови й делікатно висловлювати свою думку. Ми дихаємо ними. Ми знаємо їх.

4. Казки стирають міжкультурні кордони. У багатьох культурах є спільні для всіх казки, такі як, наприклад, «Попелюшка», що мають свій особливий культурний колорит. Ми читаємо різні версії й розуміємо, що для всіх нас характерна дуже важлива риса – необхідність набуття сенсу життя за допомогою певної історії та надії на перемогу добра над злом.

5. Казки вчать розуміти структуру розповіді. Казки вчать розуміти основи будь-якого оповідання – час і місце дії, персонажі й сюжет (зав'язка, кульмінація та розв'язка), а також розуміти різницю між художньою та науковою літературою. Коли дитина розуміє принципи розповіді, це розвиває її здатність передбачати й розуміти сенс інших оповідань, які вона читає.

6. Казки розвивають уяву дитини.

«Коли я аналізую себе та свої методи мислення, то доходжу висновку, що дар фантазії важить для мене більше, ніж будь-який талант до абстрактного, позитивного мислення» (Альберт Ейнштейн).

7. Казки дають можливість навчати дітей навичок критичного мислення. Можна просто ненавидіти диснеївську «Русалоньку». Дівчина, яка відмовляється заради хлопця від самого життя, навряд чи повинна стати прикладом для наслідування для дочок. Навіть оригінальна версія показує, на перший погляд, слабку жінку, яка гине заради чоловіка (принаймні, страждає від наслідків!).

Але... Це не означає, що треба забороняти дітям читати історії про русалку. Батьківська спроба захистити дитину не навчить її навичок критичного мислення. А розкриття інформації та розмова, спрямована в потрібне русло, неодмінно навчать!

8. Казки дають уроки. Використовуйте казки, щоб давати дитині уроки моральності. Що дитина може взяти з «Руслана й Людмили»? А з «Попелюшки» і «Кота в чоботях»?

Отже, чи бувають занадто страшні казки для дітей? Іноді.

Ви повинні враховувати вік і рівень розвитку дитини. Ми не читаємо дворічним дітям казку «Рапунцель» в оригіналі, де принц сліпий і закривавлений, тому що діти не зрозуміють її в будь-якому випадку. Використовуйте вашу батьківську логіку. Нехай діти також висловлюють свої власні судження – вони можуть розповісти вам, вважають вони цю казку занадто страшною чи ні.
Під час читання казок необхідно враховувати час дня. Можливо, деякі казки не варто читати на ніч. Що ж, читайте їх вдень!
?Не треба виключати казки з життя дитини лише тому, що деякі з них страшні або неполіткоректні. Завжди можна знайти адаптовані версії казок, які більше підійдуть саме вашій дитині та вашій родині.

мама Золота
Модератор

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 14:22

Багато психологів радять починати читати казки вже немовляті. І це неправда, що малюк вас не розуміє - він здатний спостерігати за виразом обличчя, за жестами, реагувати на рідний і знайомий мамин голос. Читання дитячої літератури з такого віку здатне сформувати глибокий емоційний контакт між матір'ю і дитиною, який закладе взаєморозуміння з батьками на довгі роки.

мама Золота
Модератор

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 14:23

Казки, прочитані мамою чи татом перед сном, маленька людина запам'ятовує на все життя.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Re: Дитячі книги

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 14:32

Найбільше книг у нас видацтва Пегас. Мені подобаються ілюстрації і текс книг.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор

Повідомлення мама Золота » 26 квітня 2016, 18:06

Skrypochka писав:Найбільше книг у нас видацтва Пегас. Мені подобаються ілюстрації і текс книг.

Нажаль я незацінила це видавництво - багато помилок знаходила в текстах.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 18:12

мама Золота писав:
Skrypochka писав:Найбільше книг у нас видацтва Пегас. Мені подобаються ілюстрації і текс книг.

Мене це зацікамило. Піду перевіряти тексти. У нас більше 10 книг їх

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 26 квітня 2016, 20:45

[quote="Skrypochka"][quote="мама Золота"][quote="Skrypochka"]Найбільше книг у нас видацтва Пегас. Мені подобаються ілюстрації і текс книг.
[/quote]

І в нас є книги цього видавництва, але я більше не хочу таких купляти без попереднього читання. Там ще переклад поганий буває, таке враження, що через гугл з російської переведено(((

А вот видавництво Ранок можна купляти навіть не дивлячись)) Вірші Ірини Сонечко просто шикарні
Я кактус з душею ромашки))) :)

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 22:46

У тих книгах, що я перевіряла ( 7 шт ), помилок не знайшла. Можливо то у прозових книжечках ? Бо у нас віршики, то гарні! І ціна для нас доступніша

Сонечка-сонэчко
Немовля
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Сонечка-сонэчко » 01 червня 2016, 16:48

tani4ka писав:А вот видавництво Ранок можна купляти навіть не дивлячись)) Вірші Ірини Сонечко просто шикарні

Я тоже обожаю книги Ранка )) Цела коллекция уже собралась. В последнее время мы с дочкой окунулись в их серии Вчимося разом. А еще как-то на их партнерском сайте покупали по скидкам серию - Угадай-ка (они форматом похожи). Восторг )) :good:
Златка робить батьків і дітей щасливими! Все для розваг та навчання. ;)

mamuncia
Немовля

Повідомлення mamuncia » 25 вересня 2016, 17:17

Ну таке... Ілюстрації картонок для дітей у видавництва Пегас не дуже вдалі... Надто вже стереотипи якісь такі радянські чи що... Щодо видавництва Ранок - воно супер потужне, але є круті видання, а є невдалі переклади з російської мови.... Ось нам подарували "Хоробрі історії" - ну ніяк не сприймається, якийсь слабенький переклад. А ось їх серія з віконечками "Мій перший словничок" - гарна і цікава. Якщо не враховувати в ілюстраціях таких моментів як, наприклад, ведмедики прийшли у.... ЗООПАРК. На кого вони прийшли подивитися? На тигра і лева у клітках... Мені найбільше імпонують книги ВСЛ і АБАБАГАЛАМАГА, - і тексти і ілюстрації... Однак, однак... Книжок видавництва Ранок більше, бо ціна доступніша...

mamuncia
Немовля

Повідомлення mamuncia » 25 вересня 2016, 17:22

А тепер про наші улюблені книжки :)

1. Абетка - АБАБАГАЛАМАГА
2. Мед для мами - АБАБАГАЛАМАГА
3. Рік у лісі - ВСЛ (це книжка-віммельбух.)
4. Серія "Мій перший словничок" - Ранок
5. Татусева книга - ВСЛ

Катерина
Немовля

Повідомлення Катерина » 11 жовтня 2016, 22:38

Я тоже очень люблю детские книги. Они такие яркие, красивые. Мы с дочерью постоянно что-то новенькое покупаем почитать

Сонечка-сонэчко
Немовля
Контактна інформація:

Повідомлення Сонечка-сонэчко » 16 листопада 2016, 11:14

Привет всем любителям детских книг. )) Недавно дочке искали какие-то книжечки новые..я лично виммельбухи обожаю, вот нашла новое издание "Соседи", вроде немецкая. Такая она крутая просто глаза разбегаются!! Хоть и цена высоковата на неё - очень советую )) :claping:
Востаннє редагувалось 10 лютого 2017, 10:47 користувачем Сонечка-сонэчко, всього редагувалось 1 раз.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 27 грудня 2016, 08:59

Skrypochka писав:
мама Золота писав:

Мене це зацікамило. Піду перевіряти тексти. У нас більше 10 книг їх

:D

Fantazerwm
Немовля
Контактна інформація:

Повідомлення Fantazerwm » 27 січня 2017, 09:52

Ми купуємо книги видавництва "Ранок". Там хороші ілюстрації. Також цікавимося продукцією видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га" Івана Малковича.
Окрім паперових книг частенько користуємося онлайн-проектами казкової тематики. Чимало цікавих казок є на дитячому сайті derevo-kazok.com.ua
Дерево казок - казки для всієї родини!
Всеукраїнська електронна енциклопедія- цікаві факти про все на світі!

Сонечка-сонэчко
Немовля
Контактна інформація:

Повідомлення Сонечка-сонэчко » 10 лютого 2017, 10:53

Вже писала тут, але дуже захотілося написати ще раз, порадити книжечки серії Каю. Может, хто тут не знає про них? Я сама нещодавно дізналася. Є і книги і мультик навіть)) Дуже класні вони. Психологія дитини викладена добре. У кого є проблеми типу "Не хочу засинати один" або ревнощі щодо молодших/старших братів сестер і тд - раджу ))
Зображення

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 11 лютого 2017, 01:10

Сонечка-сонэчко писав: Дуже класні вони. Психологія дитини викладена добре.

дивимося мультики, все дуже гарно пояснюється для дитини.

Повернутись до “Кіно, книги, журнали, музика...?”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей