Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Подорожі (ваші враження і історії)

Обмінюємося інформацією, ділимося враженнями про відпустку і відпочинки у вихідні дні.
мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Подорожі (ваші враження і історії)

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 18:16

Привіт . Я і моя сім"я дуже любимо подорожувати . В сім"ї головним агітатором і організатором є я . Буду дуже вдячна і з цікавістю прочитаю ваші історії поїздок . Враження , поради куди поїхати , що відвідати і ,які сувеніри привезти . Постараюсь написати трішки про наші "Місця щасливих людей"

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Re: Подорожі (ваші враження і історії)

Повідомлення Skrypochka » 26 квітня 2016, 12:02

І ми любимо подорожі, але у нас це більше активний відпочинок, ніж подорожі. Поїхати на річку, чи до лісу. Завжди фотографуємось! Потім цікаво переглядати!
Надіюсь в найближчому майбутньому поїдемо десь дальше)
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 26 квітня 2016, 20:33

І ми обожнюємо подорожі, але на жаль їздимо кудись дуже мало. Але надіюсь з часом виправимось.
Остання моя велика подорож була до Львова з донечкою, чоловік на той час був закордоном, ми з нею пробули там лиш три дні, але мені дуже сподобалось.
Я кактус з душею ромашки))) :)

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 10 травня 2016, 15:59

Перехід гірського хребта на 3 дні і 2 ночі без готелів на вулиці у палатках. Цілий день ішли потім розклали палатки біля озере Марічейка. Ми попали на Івана Купала тому до гори Піп Іван тутешны жителі їхали відкривати лавки. Частина нас поїхали на машині газ на Піп Іван. На середині дороги хотілося злісти і піти пішки, дуже страшно їхати під кутом 70-80 градусів. Тим більше коли їдеш біля обриву гори. Як пиїхали хотілося вискочити і цілувати землю. Назад до озера марічейки ішли пішки. Трималися всі гуртом, бо вже повиходили кабани. Не зважаючи що ми ішли здається у червні, ночі у горах дуже холодні таму добре булоб брати з собою термобілизну, якщо немає приготуйтеся спати у двох штанах :P . Після співів, гри на гитарі (ну і не будемо брехати не обійшлося і без випивки, а наші сусіди ще й поділилися диво трав.... :oops: ) всі полягали спати. Зранку прокинувшись почався прийом холодних ван у озері!!!бррр не кожен на це насмілився, я не змогла :) Потім почали гутувати сніданок, вода на суп хоч і бралася з річки, проте я Вам слово даю ви такого смачного супа в житті не куштували. Ми прордовжили свій шлях. Краєвиди Карпат просто слів немає! З непривички так багато ходити спочатку тріжки болять ноги.
Підніматися на гору Піп-Іван дуже важко це напевне, для мене було найважче, потім уже бігаєш по гірському хребту. На і на ПіпІвані був розкладений табір, де продавали їду, воду, випивку. Ви колись пили розливний квас (пиво) у горах у дуже гарячу погоду? У горах є три небезпеки одна із них змії, їх дуже багато, кабани, ведмеді але слава Богу все обійшлося. Другу ніч ми провели біля озера Несамовитого. Три дні пройшли не замітно! Ми вернулись додому :cry: Хочу застерегти! Хоч і ночі дуже холодні проте дні дуже жаркі. Я тільки дома помітила що в мене на ногах невидно щиколоток, ноги опухли, таке враження було, ніби в них хтось гель напустив, ноги обгоріли.
А взагалі дуже сподобалось плануємо цього року знову іти!
Вкладення
njhAO_7vkNU.jpg
qijpPk1Y6kA.jpg
ZvMXewWDyfQ.jpg
Ночівлі на вулиці з палатками
rnrqsmriOAA.jpg
Краєвиди Карпат просто слів немає!
xHdTTEcRlOU.jpg
Вода на суп хоч і бралася з річки, проте я Вам слово даю витакого смачного супа в житті не куштували.
ZvjBBdcz5bw.jpg
З непривички так багато ходити спочатку тріжки болять ноги
qijpPk1Y6kA.jpg
Цілий день ішли потім розклали палатки
QjT3XN5rjK0.jpg
біля озере Марічейка
KaPQWB_aWvE.jpg
прийом холодних ван!!!бррр
nusIMFfYQWU.jpg
не кожен на це насмілився, яне змогла :)
6vpgWrhdfuc.jpg
Підніматися на дуже важко Піп-Іван
E8puIWkx-aM.jpg

Aziza
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Aziza » 14 липня 2016, 11:41

Клас, я завжди хотіла в похід, перевірити себе, але так і не склалось, а після одруження тим більше...чоловік не любить АЖ такий активний відпочинок))) Зате в нас своя традиція. Відпочинок в Трускавці (Львівська область). Чесно скажу, після моря приїжджаєш виснажений і хочеться ще відпочити, а от після Трускавця бадьорий і повний сил. Все напевно тому, що там немає часу коли лежати. Треба пройти всі водні процедури (підводний масаж, душ шарко) та спа-процедури. Ех, в мене завжди шкіра стає як в дитини)) Згадую і так хочеться назад. :) А ще у нас там улюблений санаторій (подивіться на цього Віктора ua.san-victor.com.ua :oops: ), де вже всі нас знають, приїжджаєш як додому. Загалом, рекомендую всім спробувати такий вид відпочинку та оздоровлення ;)

Inna44
Немовля

Повідомлення Inna44 » 25 серпня 2016, 11:28

А мне очень понравилось в Италии, я ездила туда по студенческой программе Work and Travel, там очень романтично. Хоть и ездила туда по работе, но было время и отдохнуть, посмотреть достопримечательности, погулять. Если у кого будет возможность там побывать, поедите, не пожалеете.

Елена Гальченко
Немовля
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Елена Гальченко » 25 січня 2017, 19:47

Самою крутою подорожжю того року стала поїздка на Манявський Водоспад! Їхали з ночівлею, з палатками.... Трохи поділюсь фото.
Ага... а як вставити фото на форумі? я сто років такого не робила...Хелп!
Привіт Всім! :) Я активна позитивна мамочка 4-х дітей. У мене дві дочки, два синочки, свій бізнес та два коти у придачу! 8-)

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 25 січня 2017, 20:16

Елена Гальченко писав: Трохи поділюсь фото.
Ага... а як вставити фото на форумі? я сто років такого не робила...Хелп!

Дивіться тут viewtopic.php?f=2&t=138

Повернутись до “Подорожі та відпочинок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей