Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Речі в пологовий будинок

Ознаки можливої вагітності, тести на вагітність, визначення терміну вагітності. Здоров'я під час вагітності. Харчування під час вагітності - страви, дієти, як впливає харчування на розвиток дитини. Підтримка один одного в період очікування пологів...
мама Золота
Модератор
Нагороди: 1
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Речі в пологовий будинок

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 23:16

Перед тим ,як народжувати я шукала багато інформації , що брати в роддом . Список був досить великий , дещо пригодилось , а дещо ні . Памятаю перескладувала сумки 10 раз , боялась щось забути , звіряла з списком , діліться , що брали ви і що стало в нагоді , а що даремно брали

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Re: Речі в пологовий будинок

Повідомлення tani4ka » 26 квітня 2016, 20:41

Я не памятаю все що я брала, але точно докупляли памперсів, бо взяла лиш 10, а то дуже мало. Ну і доносили мені подушку, бо ту що дали мені була незручна....
Я кактус з душею ромашки))) :)

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 27 квітня 2016, 10:20

Брала багато, а ще більше докуповувала потім, пелюшки, одіялко ще одне, бо народжувала в лютому, ще олійки, щоб дитинку змащувати, крапельки в очки...
багато різних дрібничок, про які вже потім кажуть
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

ТаНюшик
Дитя
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 рази

Повідомлення ТаНюшик » 27 квітня 2016, 12:47

Я брала обычно:
1. Одежда для мамы
2. Одежда для малыша в родзал и послеродовое + маслице, крем Бепантен, присыпка, памперсы, полотенце, чтобы укрывать ребенка в кроватке
3. Постельное, полотенца, мыло-шампунь, памперсные пеленки
4. Чашка, тарелка, ложка, чай в пакетиках, вода, печенье, сахар
5. Документы

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 11 травня 2016, 15:07

8-)
Для дитини:
Дві шапочки з рубцями на зовні, я вже навіть забула як вони називаться, такі кофточки у яких рубці на зовні а не в середину і закриваться ручки щоб дитина себе не царапала (вроді розпашонки), звичайні кофточки, повзунки 2 шт, я ще брала носочки, пеленки 3шт (було мало), рушник, одіяло, дитячу суміш і 2 бутилочки, бо я знала що буду якийсь час у реанімаційному відділені. Мило гіпоалергенне, щоб прати одяг, і мити груди. Мала дуже активно взялася за грудне молоко і в мене появилися тріщини на сосках, тому у кого чутливі соски то візьміть зазделегіть придбайте у аптеці спеціальну накладку на нього. Памперси упаковка. Вата, ватні палочки, зільонка для пупка, присипка, олійка, дитячий крем. Вологі та сухі серветки.
Для себе:
Вуличний одяг (багатот неберіть, бо на вулицю швидше всього Ви виходити практично небудете, по-перше у роддомах, завжди карантин, по-друге вже давно в лікарнях вдкриті не тільки аптеки а й продуктові магазини), тапочки,2 халати на зміну (коли Ви почнети годувати і дитина розсмокче, будуть інциденти коли молоко може просто перетікати навіть халат), 2 рушники, нижня білизна, лівчик на передніх защіпках, постільна білизна, пеленки після родів страшно тиче кров прокладки недопоможуть :oops: , щітка-паста-зубні, мило шампунь, розчоска, чашка, вилка-ложка, ніж, тарілка, туалетний папір, станок ну і ще куча всього яке Вам надіюсь потрібне небуде (медикаменти)!
Документи свої, та про вагітність :P
Ну і більше напамятаю 8-)

Олена
Немовля

Повідомлення Олена » 18 червня 2016, 15:26

Брала только самое необходимое:-5 шт пеленок (застелить,подложить и т.д.),пару человечков с шапочками, пару комплектов(ползуны+распашенка),памперсы-упаковку,но оказалось,что одежда-это ерунда,молоко только на 3-й день появилось и мой "голодный" ребенок два дня мучался,так что можно взять бутылочку и смесь(на всякий случай)

Олена
Немовля

Повідомлення Олена » 18 червня 2016, 15:28

И еще,но это уже совсем смешно,муж со мной был на родах,потом побежал мне за водой и на всякий случай купил ложку и тарелку,я посмеялась и все отдала-не знала,что в роддомах кормят,а утром позвали на завтрак))))))))))

Повернутись до “В очікуванні пологів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість