Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Народні повір'я пов'язані з вагітністю і пологами

Ознаки можливої вагітності, тести на вагітність, визначення терміну вагітності. Здоров'я під час вагітності. Харчування під час вагітності - страви, дієти, як впливає харчування на розвиток дитини. Підтримка один одного в період очікування пологів...
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Народні повір'я пов'язані з вагітністю і пологами

Повідомлення Skrypochka » 07 квітня 2016, 16:45

Є безліч прикмет пов'язаних з вагітністю та пологами. Мами, а особливо бабусі, на кожному кроці застерігають, про щось недобре.
Як на мене, це досить цікава тема для обговорення, оскільки прикмет багато і вагітна жінка не рідко прислуховується до них.
Але чи в цих повір'ях є сенс, а можливо і наукове підтвердження???????????
Давайте це обговоримо!!!!!!!!!!!!! 

Можливо ви знаєте прикмети , які справдились, або навпаки не виправдали себе?!
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Dancingmom
Немовля
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Народні повір'я пов'язані з вагітністю і пологами

Повідомлення Dancingmom » 12 квітня 2016, 18:35

Не хочу вірити ні в які прикмети. Знаю точно,в що будеш дуже сильно вірити,то так і буде(нехай станеться по вірі твоїй). Краще менше собі цим голову забивати.

Milana
Немовля

Повідомлення Milana » 18 квітня 2016, 17:55

Скоро пасха й проводи. Тож на проводи на кладовище вагідним йти не можна!!!

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Повідомлення мама Золота » 22 квітня 2016, 23:06

Я знаю , якщо сниться риба - до вагітності .

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 23 квітня 2016, 20:17

Я багато наслухалась всього:
1. Не переступати мотузок і т.д. бо дитина буде обвита пуповиною
2. Не носити 3 тарілки, бо будуть "тридухи" важко дихатиме
3. Не зливати нікому на руки і не давати води, бо народжувати "насухо"

Це не весь перелік, але якщо все слухати то взагалі з дому не виходити!
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

tani4ka
Дитя
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 рази

Повідомлення tani4ka » 26 квітня 2016, 20:39

то навіть вдома є купа всяких прикмет....понавидумували дурниць, а ти мучся через них....Не стригтись, вазонки не пересаджуй, рибу не їж....то можна продовжувати довго у нудно. Стараюсь не вірити в таке, але на деякі повір"я рідні бурно реагують, то щоб не сваритись, то краще вже змовчати і не зробити того...
Я кактус з душею ромашки))) :)

ТаНюшик
Дитя
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 7 рази

Повідомлення ТаНюшик » 27 квітня 2016, 13:04

Единственная примета, которой я придерживалась - распускала волосы и снимала с себя кольца и серьги в процессе родов - так сказать, чтобы ребенку ничего не мешало и не связывало его в начале его жизненного пути.
А все остальные приметы....))))и вязала, и стриглась, и красилась.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 11 травня 2016, 15:10

Якщо у тебе затримка то швидше всьго ти вагітна :P А якщо чесно то незнаю ні одного повір'я

Намистина
Немовля
Подякували: 5 рази

Повідомлення Намистина » 24 травня 2016, 20:42

Оживлю(потішу) тему кількома народними методами -як встановити вагітність,або можна назвати - народний тест на вагітність

У давні часи деякі народні методи визначення вагітності були досить химерними, а деякі мали під собою вагомі і нині науково підтверджені підстави.
-щоб встановити вагітність і визначити стать майбутньої дитини використовували такий спосіб: жінці слід помочитися на два мішечки з зерном, в одному з яких знаходився ячмінь, а в іншому - пшениця. Якщо проростала ячмінь, вважалося, що буде хлопчик, а якщо пшениця, то дівчинка.
Хочете - смійтеся, але цей метод був досвідченим шляхом підтверджений вченими: в ході статистичного дослідження було з'ясовано, що в 70% випадків при впливі на зерно уриною вагітних жінок, воно проростає. Якщо ж піддати подібним дослідам зерно, але при цьому використовувати чоловічу сечу, або сечу невагітної жінки, то воно не проросте. Вчені пояснили цей цікавий факт наявністю у сечі вагітної жінки специфічного гормону, який, за припущеннями, і чинить таке незвичайне дію.
-щоб встановити вагітність потрібно помочитися на ще не розпустилися бутони квітів. По закінченні трьох днів оцінювався результат: якщо розпустилися бутони пишними квітами, то вагітність підтверджувалася, в іншому випадку - відповідно, жінка продовжувала свої спроби зачати дитину.
-ранкову сечу змішували з вином в пропорції один до одного. У звичайних жінок ця суміш ставала каламутною, а при вагітності - залишалася прозорою. Хоча, в наш час, думаю, складно буде довіритися цьому методу, так як можна поставити під сумнів якість більшості вин.

Але найбільш розумно це скористатися «бабусиними» порадами: відзначити у себе наявність або відсутність деяких ранніх симптомів вагітності.
- затримка менструації, практично достовірною можна вважати затримку більше десяти днів
-збільшення грудей або сосків, їх набряк, хворобливість
- загострення нюху, вередливість до запахів
- зміна смаку - тяга до певних продуктів, зміна апетиту
- почастішання сечовипускання
- роздратований або лабільний (мінливий) настрій
- швидка стомлюваність
- нудота на ранніх місяцях і інші ознаки інтоксикації: наприклад, відчуття запаморочення, незначне підвищення температури тіла до 37,5
-народна прикмета,що передвіщає вагітність - побачити в сні рибу або воду

Повернутись до “В очікуванні пологів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість