Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Ремонт у ванній, порадьте...

Пишемо все, що стосується хати.
Аделіна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази

Ремонт у ванній, порадьте...

Повідомлення Аделіна » 01 лютого 2016, 13:28

Дівчатка, порадьте чим можна обробити стіни у ванній кімнаті (у нас сан.вузол сумісний, 3х3 метра). Чи є якась альтернатива плитці? У кого чим зроблено і як красиво? Я хочу щоб було незвично і в той же час практично ;)

Орхідея
Немовля
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Re: Ремонт у ванній, порадьте...

Повідомлення Орхідея » 01 лютого 2016, 13:31

Альтернатива плитці? Ми, коли ремонт робили з нуля, у нас теж до речі поєднана ванна кімната, я хотіла все панельками замість плитки обкласти - і дешевше виходило, і практичніше, здавалося, і цікавіше. Але порадилися і нам сказали, що панельки такі пропускають вологу. Може і не відразу, з часом. Короче, під ними утворюється цвіль, з'являється затхлий запах. В загалом я вирішила все ж стару перевірену часом плитку.
Але може є щось інше, більш досконаліше. Я б теж із задоволенням подивилася б, може і застосувала б у майбутньому.

Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 27 березня 2016, 23:09

Думаю все ж краще віддати перевагу старій добрій плитці. Тим більше зараз велечезний вибір і за розміром і за декором. А пліснява, що утворюється у швах легко видаляється сучасними засобами для чищення
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Veronica
Немовля

Повідомлення Veronica » 22 вересня 2016, 14:12

У нас ванная покрашена, так как не могли постелить плитку. Но хочу сказать, что лучше плитки в ванной ничего быть не может

Катерина
Немовля

Повідомлення Катерина » 22 вересня 2016, 19:51

Или плитка или краска, лично я против пластика В ванной очень влажно -это грибок, краску можно помыть и обновить, плитку можно помыть, а пластик - это ерунда, мой не мой, грибок постоянно будет присутствовать

Lada85
Немовля

Повідомлення Lada85 » 23 вересня 2016, 00:11

Можно почистить стены, убрать старое, зашкурить, пошпатлевать где нужно, обработать грунтом, желательно анитгрибком,а потом можно покрасить.Только краску вам надо выбирать стойкую и к влаге, и к внешним воздействиям. Мы тоже свою ванную покрасили, постелить плитку пока не можем, выбрали хорошую краску, фасадную, не боится ни влаги, ни чего и наносится на разные поверхности АУРА Fasad Expo. Применяется как по новым, так и по ранее окрашенным поверхностям. Ее можно мыть, она не боится никаких воздействий.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 20 січня 2017, 16:02

Підкажіть, а можна у ванній встановлювати електрокамін?

Kipola23
Немовля

Повідомлення Kipola23 » 30 січня 2017, 13:43

Краще кладіть плитку, бо грибок на пластику з"явиться вже за пів року + сирість, воно буде страшне.

Chrystya
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Chrystya » 24 лютого 2017, 18:10

А ми от після ремонту набагато довше обирали те ж дзеркало, аніж власне сам ремонт тривав. Їх насправді стільки, що хотілось мінімум п'ять-шість. А коли такий вибір, то в кінці вже думаєш, що тобі нічого не подобається і через місяць прийдеться купувати якесь нове. Це я про вибір на . В кінці то кінців ми зійшлись з чоловіком в думках на рахунок круглого дзеркала SKOGSVÅG. В якійсь мірі в реальності воно виглядає навіть якось футуристично, а мені ця тематика дуже сильно подобається.

Fama
Немовля

Повідомлення Fama » 01 вересня 2017, 01:39

Лучше плитки ничего не может быть

OlgaLeez
Немовля

Повідомлення OlgaLeez » 21 вересня 2017, 21:25

Могу еще порекомендовать ресурс, благодаря которому сможете сделать качественный ремонт в ванной самостоятельно, вот эти советы svoimi-rukamy.com/Sdelay/remont/

Kettu
Немовля

Повідомлення Kettu » 24 вересня 2017, 19:04

а какие цены у них вообще?

Повернутись до “Хатні клопоти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість