Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Планшет для подростка.

Обговорення товарів для дітей: відгуки, характеристики та рекомендації
pepi_mama
Немовля

Планшет для подростка.

Повідомлення pepi_mama » 09 жовтня 2016, 16:52

Здравствуйте, Уважаемые форумчане. Подскажите какой планшет выбрать для девочки подростка 13 лет, хочу сделать крестнице подарок ко Дню Рождения но не особо в гаджетах разбираюсь, заранее спасибо.

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Планшет для подростка.

Повідомлення Надійка » 20 січня 2017, 09:29

залежно чим вона захоплюється, звичайно краще як-омога потужніший, бо всі програми стають все важчі і дешевенький планшет просто важко буде тянути їх, не рекомендую брати таких брендів як Apple і Microsoft вони звичайно круті і якісні проте у них є недолік, на них ставляться тільки програми від виробника а вони переважно платні піратських версій немає:) тай непотрібно їй покищо таких вони підходять більше для роботи

Вероника
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероника » 24 січня 2017, 14:52

Жаль, Вы сумму не написали. Если нужен совсем дешевый планшет, то посмотрите линейку Ассистант, у них планшеты диагональю 7-10 стоят от 2000 до 3000 грн. Bravis еще дешевле, аналогичная Bravis модель будет стоит на 300- 400 грн. Внешне красивые гаджеты, но быстро сдыхают, у всех моих знакомых, которые себе по дешевке накупили такие планшеты, они поломались уже через год. Если возможность есть, то возьмите в Смарт-шоп Асус или Самсунг. У меня у самой Асус, уже пять лет ему, ни разу не чинила. Ребенку два месяца назад взяла Asus ZenPad 10 за 5000 грн. Вот такой он, этот планшет, рано, конечно, судить о нем, но пока работает он шустро.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 24 січня 2017, 16:58

Вероника, а скільки років дитині? Бо ми теж хочемо купити планшет доні. Дивимось Асус і Самсунг.

aprih
Немовля
:
Подяка
Подякували: 1 раз

Повідомлення aprih » 03 лютого 2017, 22:07

обратте внимание на meizu планшеты, телефоны у них вообще классные

Chrystya
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Chrystya » 16 лютого 2017, 15:08

Сонцезалежна писав:Вероника, а скільки років дитині? Бо ми теж хочемо купити планшет доні. Дивимось Асус і Самсунг.

У Асуса є цікаві варіанти великих смартфонів. Я зараз на такі дивлюсь. Щоб не брати і смартфон і планшет, можна просто взяти велику лопату в вигляді смартфона. По крайній мірі мені говорили, що в цьому є сенс. Якщо бути точною, то це модель Asus zenfon 6. Екран на 6 дюймів. Звісно такий в кишеню не поставиш, зате в сумочку якраз. І планшет тоді не потрібен. На олх його можна взяти в районі 2-3 тисяч гривень. Що шикарно, як на мене, за такий варіант двох в одному пристроїв.

mamaluda
Немовля

Повідомлення mamaluda » 18 березня 2017, 21:56

Сонцезалежна писав:Бо ми теж хочемо купити планшет доні. Дивимось Асус і Самсунг.

За бренд не бачу сенсу переплачувати. В моєї сестри планшет Onda, купувала з Китаю. Працює добре і ціни прийнятна. Також хочу собі взяти планшет або смартфон. Навіть не знаю що краще.

Svitlana
Дитя
:
Подяка
Дякував (ла): 14 рази

Повідомлення Svitlana » 19 березня 2017, 14:14

mamaluda писав:Також хочу собі взяти планшет або смартфон. Навіть не знаю що краще.

Раджу звернути увагу на планшети Nomi. Досить хороші характеристики. Ціна = якість.

mamaluda
Немовля

Повідомлення mamaluda » 19 березня 2017, 16:10

Svitlana писав:Раджу звернути увагу на планшети Nomi. Досить хороші характеристики. Ціна = якість.

Подивилась на розеткі на планшети даної фірми rozetka.com.ua/tablets/nomi/c130309/v114651/ Відгуки пишуть хороші. В мене питання - які вони по продуктивності, вистачатиме для перегляду мультиків в HD?

Чи може взяти смартфон, наприклад Мейзу rozetka.com.ua/mobile-phones/meizu/c80003/v75382/ По характеристикам краще, ніж планшет, але не знаю, що буде більш практичніше.

В основному хочу використовувати для навчання своєї донечки.

Svitlana
Дитя
:
Подяка
Дякував (ла): 14 рази

Повідомлення Svitlana » 20 березня 2017, 11:32

Ми теж на розетці замовляли. Моделі ж є різні. Читаєте характеристику і обираєте.
Ми особисто задоволені.

Terzik
Немовля

Повідомлення Terzik » 12 квітня 2017, 12:05

Згоден, що зараз нема сенсу переплачувати за бренд.
Я своему брату купив простінький планшет, так як зараз мода проходить і потім вони щось інше попросять, та й в цьому віці не дуже слідкують за технікою. А ось на наушниках вирішив не екомити і взяти оригінали на сайті portativ.ua , там великий вибір саме оригінальних навушників.
Тому раджу саме на цьому не економити, це все ж таки слух.

сашаfff
Немовля

Повідомлення сашаfff » 18 квітня 2017, 10:17

а ми сину 8 років купили все ж самсунг . дешевші моделі не якісні, замовили і повернули до магазину, жоден не дотягує до самсунга. і не жалкуємо.

віслючок
Немовля

Повідомлення віслючок » 18 квітня 2017, 16:29

не раджу якісь невідомі марки. вони глючать, а це псує нервову систему дитині.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 19 квітня 2017, 17:39

віслючок писав:не раджу якісь невідомі марки. вони глючать, а це псує нервову систему дитині.

Інколи нові марки теж дуже гарні. оскільки потрібно зацікавити клієнта, ціни трохи зменшують

Savana
Немовля

Повідомлення Savana » 25 серпня 2017, 09:23

У нас планшет сони, експирия таблет зет, уже лет 5 точно, работает на отлично.

mellanka
Немовля

Повідомлення mellanka » 29 серпня 2017, 14:34

леново вроде неплохая фирма.

Повернутись до “Товари для дітей”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість