Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Вологий кашель у дитини

Обговорення, підтримка, поради та вирішення проблем нашого здоров'я. Народні рецепти лікування.
Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Вологий кашель у дитини

Повідомлення Сонцезалежна » 25 березня 2017, 18:29

Потребую поради. Малеча вже тиждень кашляє. Спочатку був сухий кашель. За 2 дні перейшов у вологий. Призначили болтушку - дитяча мікстура і піртусін. Але результату поки ніякого.

Вдень коли грається майже не кашляє, а вночі коли спить то приступами кашляє майже до рвоти. Певно все залягає всередині. 

Чи можна змащувати груди маззю Доктор Мом і прогрівати? Чи це не ефективно?

Як ви лікуєте вологий кашель?

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Вологий кашель у дитини

Повідомлення Надійка » 29 березня 2017, 02:28

У моєї малої таке частенько буває, бронхіт, провітрюйте частіше кімнату особливо незадовго до сну, і зволожуйте повітря в кімнаті сухе повітря подразнює слизову горла. Ми недавно пролікувались, я втратила тай момент коли можна було обійтись народними методами, прийшлось прибігати до лікувань медичним, так що дихали небулайзером (1м пульмікорту на 1 м натрію хлориду, таблетки аскоріл, сироп бронхомакс + масаж+гріття), а якщо я не прогавлю перший день кашлю то кладу гірчичнии на вечір і дихоєм паром із картоплі два-три дні і проходить.
але це якщо бронхіт...

Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість