Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Дієта Дюкана

Обговорення, підтримка, поради та вирішення проблем нашого здоров'я. Народні рецепти лікування.
Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Дієта Дюкана

Повідомлення Надійка » 04 серпня 2017, 20:06

Хрчу спробувати!!!
Дієта Дюка - одна з найпопулярніших систем зниження ваги. Її автор доктор П'єр Дюка, багато хто говорить, що вона допоможе досягти оптимальної маси тіла і невертаючи кг назад. Чи так це? У чому особливості підходу? Які недоліки має дієти?

Natali
Немовля
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 4 рази

Re: Дієта Дюкана

Повідомлення Natali » 18 серпня 2017, 20:54

Теж цікавить і хочу спробувати, але у нас ніде не можу знайти вівсяні отрубі

Орхідея
Немовля
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Орхідея » 08 вересня 2017, 00:44

мінуси:
1) Через 2 тижні я стала мучитися від постійної спраги, навіть вночі уві сні я хотіла пити, випивала в день близько 3,5 літрів води і мені не допомагало. Я стала відчувати свою щитовидку, мені стало неприємно ковтати.
2) Я сиділа на ній місяць. До кінця місяця в мене стали рясно випадати волосся, шкіра стала сухою, особливо відчувалося на п'ятах.
3) У мене не пропали кг повністю, але проблеми з'явилися. Я брала омегу приблизно з 7 дня дієти. А потрібно було з першого дня. Вітаміни обов'язково потрібно приймати і омегу.
4) утворилися проблеми з роботою кишечника, в зв'язку з чим з'явилися прищі на лобі. Порушився обмін речовин.
5) Якщо немає можливості проводити час біля плити, дієта швидко набридне. А так рецептів багато звичайно, можна готувати навіть млинці і різні тортики).

плюси:
1) Дієта дійсно дає швидкий і видимий результат, вона реально сушить і тіло, і шкіру (!). За рахунок споживання білків на дієті Дюка, можна досить швидко можна змоделювати свою фігуру якщо підключити заняття спортом.
2) можна їсти солодке (цукрозамінник), кока колу зеро, льодяники без цукру Sula, жуйки без цукру і т. д.
3) можна їсти в будь-який час
4) чіткий список дозволених продуктів (багато складно знайти в Укпаїні - мінус просто потрібно шукати їм заміну)!
5) дієта не дасть голодувати, досить ситна.

Maja
Немовля

Повідомлення Maja » 10 вересня 2017, 18:13

Дієта Дюка, так розрекламована останнім часом, вона набагато гірше всіх існуючих «жесткачів». Вона може підірвати здоров'я. На 22-му дні Чергування у мене почала боліти спина. Болі і спазми були такі, що я не спала всю ніч, а на ранок чоловік відвіз мене в лікарню. Після УЗД і здачі аналізів у мене виявили загострення ниркової недостатності, якої у мене ніколи не було! Коли я розповіла про те, що сиділа на дієті Дюка, лікар назвав це причиною. Він пояснив, що така велика кількість білкової їжі негативно позначилося на моїх нирках. За час дієти я скинула 11 кг, але за час хвороби набагато більше! Не раджу тим, хто не звик харчуватися одними білками або має хворі нирки.

Kettu
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Kettu » 24 вересня 2017, 19:05

и как она? помогает вообще?

Повернутись до “Здоров'я”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість