Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Хімічна завивка. За чи проти?

Секрети краси, догляд за обличчям та тілом.
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Хімічна завивка. За чи проти?

Повідомлення Skrypochka » 23 квітня 2016, 15:20

Давно хотіла кучерів, а от зробити хім.завивку не наважуюсь.
Хто робив, хто знає. Діліться враженнями.
Чи сильно волосся пошкоджується? Як довго воно відновлюється?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Хімічна завивка. За чи проти?

Повідомлення Надійка » 13 травня 2016, 21:19

Я робила, на довге волося, дрібні кудряхи. Три дні після завивки неможна мити голову. Короче ніч, усі сплять, я лижу на ліжку 8) , а в квартирі такий запах ніби ти у вагоні поїзда де всі тількищо роззулись. У мого чоловіка є така фішка не донести носки до ваної а залишити у кімнаті, він носки як собака кістку ховає, ну і я встала перерила всю квартиру, за грязними носками, ненайшла. Зранку встали я знову висказалася щоб носки в кімнаті не залишав. Вечером та сама історія. І 8) тут до мене доходить що ця вонь від волося! Більше робити не буду.
Ну і крім цього недостатку є ще один великий, волося дуже сильно ламається, січеться, на дотик як кінський хвіст, який пролежав у діда в сараю років 10 :P . Гарні кудряшки тільки коли волося у мокрому (або гель чи мус) стуні, а так просто це просто журавлине кубло, такщо якшо ви надієтесь зробити хімію щоб не приходилось укладоти то поганий варіант.
Я незнаю скільки потрібно булоб раз покраситись щоб завдати таку саму шкоду за всього однієї хім-завивки.
Думаю після такої шкоди волося не відновлюєть, просто потрібно його відстригти. В мене волося трішки відросло і я підстриглась під-мальчика.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 19 травня 2016, 23:00

Ого! Певно я не ртзикуватиму!
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Savana
Немовля

Повідомлення Savana » 25 серпня 2017, 09:26

Дівчата а підкажіть, зараз роблять біозавивку, а яким краще составом робити хтось може сказати?

Sergienko Paulina
Немовля

Повідомлення Sergienko Paulina » 08 вересня 2017, 20:13

У меня была завивка, на раствор Эстель делала сама дома, пол года были локоны, а потом корни отрасли и уже не тот эффект, плюс волосы стали пористые по структуре.

Повернутись до “Краса і догляд”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість