Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Кишенькові гроші

Все, що хвилює батьків школяра
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Кишенькові гроші

Повідомлення Skrypochka » 21 квітня 2016, 14:11

Навіщо дитині гроші? З якого віку можна давати дітям гроші? Яка це може бути сума?
Чи варто давати гроші на кишенькові витрати?
Ділимось думками.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

мама Золота
Модератор
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 12 рази

Re: Кишенькові гроші

Повідомлення мама Золота » 25 квітня 2016, 21:26

Я вважаю , що треба дивитись по дитині . З однієї сторони це може навчити дитину самостійно якось хоть і малим , але плунуванню бюджетом . Але ж треба дивитись на свою дитину так мовити "з сторони" , якщо ви знаєте , що за ці гроші вона чи він піде і накупить різноїї нездорової їди , або гірше під впливом однокласників , друзів купити цигарки ... , тут вже впершу чергу потрібно по дитині дивитись .

allchonka
Немовля
Контактна інформація:

Повідомлення allchonka » 30 листопада 2016, 21:07

Я вважаю, що дитині обовязково треба давати кишенькові гроші. Це повинно привчити її до відповідальності за свій бюджет, як ним розпоряджатися. Я би хотіла, щоб кишенькові гроші привчили мою дочку до економії і до самостійності у прийнятті рішень, куди їх направляти.
З 5 років дочка мала свої копійки, але це був як перший заробіток.
Знаю точно, що треба чітко проговорити "Правила кишенькових грошей". Повинні бути чіткі обмеження, яку суму ви даєта дитині і на які потреби.

Вероника
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Вероника » 21 грудня 2016, 09:22

Я не даю, нам 9
Хоча він поки що не просить
У школу даю 5 грн на день

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 27 грудня 2016, 10:08

Зараз дуже важко не давати дитині своїх грашей, коли всі навкруг діти мають, мене не відповідальність більше хвилює, а те щоб і за тих пару гравень що у неї побачать не зробили біди дорослі нерозумні люди! Я взагалі дивуюсь як батьки дають першокласникам планшети у школу, не іза того скільки вони коштують а кого вони приманюють до ваших дітей, я розумію що зараз такий час що телефон здебільшого необхідність а не іграшка, то купіть звичайний кнопочний, не наганяйте на свою дитину біду, включіть і подивіться новини що в світі твориться, дитина планшетом може дома пограти, а не бігати по школі із ним. Ви самі знаєте що люди готові на страшні вчинки ізза 100 гривень.
Малій я даю 10 грн по 1 грн щоб непозарилися, вона правда їх носить місяць так і нічого за них не купує бо я даю окремо вчителеві і коли вона веде їх у столову то вони там уже вибирають що хочуть.

Елена Гальченко
Немовля
Дякував (ла): 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Елена Гальченко » 23 січня 2017, 17:26

я раніше давала малим гроші- але нічого доброго з того не вийшло, тому зараз це табу- лише на конкретні речі.
Привіт Всім! :) Я активна позитивна мамочка 4-х дітей. У мене дві дочки, два синочки, свій бізнес та два коти у придачу! 8-)

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 23 січня 2017, 17:29

Елена Гальченко писав:але нічого доброго з того не вийшло, тому зараз це табу- лише на конкретні речі.

Чому? Витрачали гроші на дурнички?

Елена Гальченко
Немовля
Дякував (ла): 2 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Елена Гальченко » 23 січня 2017, 17:31

Так! На цукерки і жуйки! Хоча я солодощів достатньо купую. А зубів їхніх шкода...
Привіт Всім! :) Я активна позитивна мамочка 4-х дітей. У мене дві дочки, два синочки, свій бізнес та два коти у придачу! 8-)

сашаfff
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення сашаfff » 27 травня 2017, 19:26

треба довіряти і перевіряти. давала старшому на пиріжки, думала він їсть їх. а вчора знайшла в портфелі з 10 папірців від шоколадок. дрібниця але неприємно.

Птичка
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення Птичка » 29 червня 2017, 01:13

Не давала до 12 років, але у мене дочка якось сильно і не просила. Могла там 5-7 грн попросити, але це копійки. Брала, щоб кока-коли купити, то сухариків. Зараз їй 13, йде гуляти, можу дати 20 грн. В останній раз вона з подружками збирали, щоб замовити на вихідних піцу через Eda.ua. Назбирали, склалися і замовили. Нічого поганого в цьому не бачу. В принципі, по дитині видно, можна їй гроші давати або краще не треба.

Повернутись до “Від 7 до 12”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість