Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

розвиток з допомогою компьютерних ігор

Шибеник, бешкетник, дошкільник
троянда
Немовля
Подякували: 1 раз

розвиток з допомогою компьютерних ігор

Повідомлення троянда » 22 березня 2017, 21:41

якщо компьютер неможливо заборонити, то його можливо правильно використати. як? за допомогою розвиваючих ігор. які ігри для малечі ви знаєте та в які грають ваші дошкільнята? як це впливає на їх розвиток?

Павло
Адміністратор
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 17 рази
Контактна інформація:

Re: розвиток з допомогою компьютерних ігор

Повідомлення Павло » 22 березня 2017, 22:01

Ви задаєте правильні питання) Я б сказав влучні. Компьютер заборонити не вийде. Конкретно зараз відповісти на це питання не можу, точніше це в одному пості описати неможливо. Але я вже про це думав й приняв рішення на цьому сайті зробити якись розділ в якому час від часу буду викладати статті або інструкції на певні речі. В мене дві дівчинки, старшій 7 років. І вона активно починає використовувати різну техніку. Це мене наштовхнуло на думку зробити їй БЕЗПЕЧНИЙ компютер та з реально РОЗВИВАЮЧИМИ програмами та іграми. В мене багаторічний досвід роботи з компютером, на данний момент працюю програмістом у Швеції, думаю всім буде цікаво якщо я з вами поділюсь своїми знаннями. Всі свої дії буду публікувіати на цьому сайті. Якщо ви зацікавились або у вас є якісь пропозиції, питайте))
Дякую, що відвідуєте наш сайт Pepi.com.ua

Svitlana
Дитя
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Svitlana » 23 березня 2017, 15:34

Моя племінниця грає „Мишеняткову абетку», щоправда на планшеті. Їй 3 роки.

троянда
Немовля

Повідомлення троянда » 23 березня 2017, 20:11

я думаю, батьки вас підтримають і будуть вдячні. от наприклад екшн-камери. сину 9 хоче спробувати. цікаво у кого діти ведуть блоги, що в них виходить.

nikol
Немовля

Повідомлення nikol » 29 березня 2017, 08:20

а моя донька грає в Фінсі, на планшеті, а хотілося ще щоб якісь ігри були що навчають програмувати, син в 1 класі , а програміст непогана професія

OlgaLeez
Немовля

Повідомлення OlgaLeez » 01 квітня 2017, 19:54

Это вообще не правильное развитие,ребенок будет постоянно просить такие игрушки,но мозги правильно развиваться не будут,лучше в сад отдать или записать в детскую гимназию,чтобы с ребенком работали специалисты,мы выбрали второй вариант

віслючок
Немовля

Повідомлення віслючок » 22 квітня 2017, 18:04

nikol писав:а моя донька грає в Фінсі, на планшеті, а хотілося ще щоб якісь ігри були що навчають програмувати, син в 1 класі , а програміст непогана професія

ми перший раз спробували ці ігри. на жаль, російською мовою, потрібно дитині багато слів перекладати.

сашаfff
Немовля

Повідомлення сашаfff » 27 травня 2017, 19:18

nikol писав:а моя донька грає в Фінсі, на планшеті, а хотілося ще щоб якісь ігри були що навчають програмувати, син в 1 класі , а програміст непогана професія

дуже хотілося щоб на таких сайтах було переключення мови. щоб і українська була, й англійська озвучка, коли дитині завдання голосом дають.
хороших перекладів дуже мало, якщо й є то русизми.

Повернутись до “Від трьох до семи років”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість