Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Розвиваючі ігри

Крихітка, малюк, карапуз
Skrypochka
Всезнайка
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Розвиваючі ігри

Повідомлення Skrypochka » 28 березня 2016, 21:20

Як ви розвиваєте своїх діток?
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Re: Розвиваючі ігри

Повідомлення Надійка » 12 січня 2017, 16:01

В основному тренуємо пам'ять вчимо дуже багато віршиків і пісеньок від коли почала говорити. Доречі деякі самі складаємо бо в основному гарних віршиків на українській немає покрайній мірі для маленьких вони всі незрозумілі для дитини. Малюємо дуже багато, я купляю упаковку паперу на 500 листів вистачає на 6 місяців а то і менше заставляємо домальовувати докінця щоб розвивала фантазію. Розмальовки антистрес даємо розфарбовувати, вчить усидчивості і терпінню. Ходить на уроки танців і у художню, на наступний рік піде на піаніно, цього року побоялася давати, Зараз ітак навчання важке і завантажене у неї тільки два дні у тиждень вільні а 5 завантажені від ранку до вечора, буду поступово збільшувати.

Надійка
Модератор
:
Подяка
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 34 рази

Повідомлення Надійка » 12 січня 2017, 16:04

Скоро додам на сайт розмальовки антистрес, бо трішки не вистачає часу (

троянда
Немовля
Подякували: 1 раз

Повідомлення троянда » 15 березня 2017, 20:26

я займаюсь з донечкою досить багато. ми в садочок не ходимо. купили книжки для нашого віку. серії різні: світ навколо, предмети, память, увага і т.д. їй подобається. друзі радять спробувати ігри компьютерні, вони грають в fynsy на сайті fynsy.ru, а я не знаю чи дозволяти. зараз всі кажуть про залежність діток, нервовість. можливо такі ігри теж розвивають посидючість. читала нещодавно, що програмісти - це гіперактивні в дитинстві діти. значить енергію треба спрямовувати.

Chrystya
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Chrystya » 31 березня 2017, 15:09

Skrypochka писав:Як ви розвиваєте своїх діток?

Про який вік питаєте? З цього потрібно було, власне, і починати. І для початку пошукати під ваш вік потрібні ігри. Сьогодні їх багато де продають, але ми з подругами майже все купуємо на babyroom.com.ua. В плані розвиваючих ігор та іграшок взагалі мені там вибір дуже сильно подобається. Видно, що той хто продає, яскраво орієнтується в тому. А це прекрасно характеризує продавця. Саме тому я вже вже різні ринки і базари, де продають різний турецький непотріб, давно забула.

віслючок
Немовля

Повідомлення віслючок » 18 квітня 2017, 16:36

троянда писав:я займаюсь з донечкою досить багато. ми в садочок не ходимо. купили книжки для нашого віку. серії різні: світ навколо, предмети, память, увага і т.д. їй подобається. друзі радять спробувати ігри компьютерні, вони грають в fynsy на сайті fynsy.ru, а я не знаю чи дозволяти. зараз всі кажуть про залежність діток, нервовість. можливо такі ігри теж розвивають посидючість. читала нещодавно, що програмісти - це гіперактивні в дитинстві діти. значить енергію треба спрямовувати.

ми перший раз спробували ці ігри. але до цього ніякі не пробували. що дивно, але я не знала як грати, а донька зразу зметикувала. буду дозволяти грати. сподобались.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 19 квітня 2017, 13:50

Зараз в мережі безліч розвиваючих ігор, які можна зробити власноруч. Тому головне не лінуватись і бути зацікавленим у розвитку своїх чад.

Сонцезалежна
Модератор
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Сонцезалежна » 19 квітня 2017, 13:53

Chrystya писав:
Skrypochka писав:Як ви розвиваєте своїх діток?

Про який вік питаєте? З цього потрібно було, власне, і починати. І для початку пошукати під ваш вік потрібні ігри.

Тема розміщена в розділі «від 1 до 3», думаю саме цей вік і мала на увазі автор.

віслючок
Немовля

Повідомлення віслючок » 22 квітня 2017, 18:02

в такому віці дитинка сама розвивається без додаткових ігор, пізнає світ на дотик, смак, очима.

Olenka
Немовля
Подякували: 7 рази

Повідомлення Olenka » 07 травня 2017, 16:21

Я оформила підписку на журнал "Мамине Сонечко" від 1 до 3-х років. Там в кожному номері є цікаві розвиваючі ігри, віршики з рухами, казочки .. Ось наприклад. Гра - сховай під грибом звіряток. Під великий гриб потрібно заховати вовка або ведмедя, а під маленький білку або їжачка.
Зображення
Нам дуже сподобалася. І подібних ігор дуже багато. Ці журнали є для різних вікових груп -http://feya.net.ua/ Для мене він незамінний помічник у розвитку дитини.

Golka
Немовля

Повідомлення Golka » 25 вересня 2017, 22:30

Привіт усім :wink:
Найкраще малюки розвиваються у середовищі, де вони задіяні у повсякденну діяльність з дорослими.
Чи то миття підлоги, приготування їжі, чи малювання пальчиковими фарбами.
Основне, щоб дитина була зацікавленою. Іграшки своїми руками (наприклад, тісто-пластилін, бізіборди, коробочки з різними крупами та їх сортування тощо). Здебільшого діти такого віку хочуть пізнавати світ. Власне, потрібно цей світ подати у цікавій моделі. А саме те, що вони можуть застосувати у житті.

Natalinka
Немовля

Повідомлення Natalinka » 02 грудня 2017, 14:57

Golka писав:Привіт усім :wink:
Найкраще малюки розвиваються у середовищі, де вони задіяні у повсякденну діяльність з дорослими.
Чи то миття підлоги, приготування їжі, чи малювання пальчиковими фарбами.

От цілком згодна з вами. В них починає формуватись правильний образ мислення життя. Так що я теж стараюсь такі іграшки купувати. В нас зараз теж подібний бум. Останнім я купила ляльковий будиночок. Їй прям дуже сильно подобається і вже питає багато чого стосовно "утримання" будинку. Якщо теж захочете, то шукайте на олх російськими словами пошуку - клац. Так банально більше результатів і є з чого вибрати.

Повернутись до “Від року до трьох”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей