Пройдіть реєстрацію! Це зовсім нескладно і займе не більше 30сек. Наш форум - новий, цікавий і розвиваючий. Спілкуйтесь з нами!

Пальчикові фарби

Крихітка, малюк, карапуз
Аделіна
Немовля
Дякував (ла): 4 рази

Пальчикові фарби

Повідомлення Аделіна » 09 березня 2016, 11:22

В якому віці ви відпустили дитину до фарб. Дуже хочеться придбати своїй доні фарби, але боюся що у мене вся квартира буде обмальована її малюнками. Раніше боялася що в рот потягне, але ми вже це переросли. Тепер боюся, що все буде вимазано.

Надійка
Модератор
Нагороди: 1
:
Подяка
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 34 рази

Re: Пальчикові фарби

Повідомлення Надійка » 09 березня 2016, 11:23

А ви не бійтеся) Зробіть ваш перший спільний малюнок - відбитки маленьких кольорових долоньок на аркуші паперу. Потім можна і пальчиками помалювати. Особливо класно малюкові малювати на великому аркуші ватману - це для нього цілий світ. Одягніть її в одяг, яких не шкода, запасіться терпінням, добрими посмішками, і вперед)

Орхідея
Немовля
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Орхідея » 09 березня 2016, 11:24

Ми почали малювати в рік. Не сказала б, що дуже красиво виходило, але синочок був в захваті. Спеціальні пальчикові фарби не токсичні, навіть якщо потраплять в рот. З одягу відпираються легко. Зате тепер йому цікаво малювати вже осмислено. Не бійтеся починати!

Аделіна
Немовля

Повідомлення Аделіна » 09 березня 2016, 11:26

Ну напевно ми ризикнемо. Я якраз думала щодо ватману, так як на звичайному альбомному аркуші йому ніде буде розігнатися. Вирішила поки на час зверну наш бежевий килим, в ім'я його порятунку і для вільної творчості дитини.

Надійка
Модератор
:
Подяка

Повідомлення Надійка » 09 березня 2016, 11:27

Аделіна писав:Ну напевно ми ризикнемо. Я якраз думала щодо ватману, так як на звичайному альбомному аркуші йому ніде буде розігнатися. Вирішила поки на час зверну наш бежевий килим, в ім'я його порятунку і для вільної творчості дитини.

Так! І нехай вона по ньому повзає, розмазує фарби по ньому, по собі, по вам, а ви потім зробите класні фото і запам'ятаєте цей захід на все життя) Тільки не забувайте час від часу повторювати це задоволення для закріплення результатів)

Аделіна
Немовля

Повідомлення Аделіна » 09 березня 2016, 11:29

Вчора спробували. О-йо-йой що то було! Не тільки вся дитина в фарбі була, але і я, коли намагалася її ловити тікає в іншу кімнату всю вимазану. Напевно трохи почекаю до наступного заняття, так як їй не терпілося все вимазати. Але захоплення було море, поки не пішли митися.

Skrypochka
Всезнайка
:
Подяка
Дякував (ла): 51 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення Skrypochka » 27 березня 2016, 22:53

Ми малюємо звичайними гуашками і пензликом. Доні зараз 2 роки. Вже щось схоже на личка виходить.
Тож не бійтесь і творіть разом.
Зареєструйся на форумі Пепі і отримай ще більше можливостей. Зроби життя цікавишим!

aprih
Немовля
:
Подяка

Повідомлення aprih » 31 травня 2016, 14:24

мы с полутора лет, но сейчас они такие дорогие стали.. Я последний раз опешила от цены в канцтоварах, но потом по акции на фейме были по 40 грн - такя купила сыну на пробу(сейчас год и 2).

троянда
Немовля

Повідомлення троянда » 23 березня 2017, 20:04

особенно классно перед ремонтом, мы разрешали все разрисовывать ))

Olenka
Немовля
Подякували: 6 рази

Повідомлення Olenka » 07 травня 2017, 16:25

Аделіна писав:Вчора спробували. О-йо-йой що то було! Не тільки вся дитина в фарбі була, але і я, коли намагалася її ловити тікає в іншу кімнату всю вимазану. Напевно трохи почекаю до наступного заняття, так як їй не терпілося все вимазати. Але захоплення було море, поки не пішли митися.

У нас було те ж саме. Робили це на кухні - все було в фарбі))) Ну вже розслабилися, і вимальовували один одного як могли.))) Зате було дуже весело!

Iruska
Немовля
Подякували: 2 рази

Повідомлення Iruska » 31 серпня 2017, 13:33

Девушки, а подскажите пожалуйста хорошее пальчиковые краски, хочу для своей дочки купить. Такие что бы были безопасные для здоровья ? а то всякого в интернете можно начитаться

Надійка
Модератор
:
Подяка

Повідомлення Надійка » 31 серпня 2017, 23:47

Iruska писав:Девушки, а подскажите пожалуйста хорошее пальчиковые краски, хочу для своей дочки купить. Такие что бы были безопасные для здоровья ? а то всякого в интернете можно начитаться

роблю сама
0.5 кг борошна, 5 ст. л. солі якщо дитина маленька для смаку, 2 ст. л. рослинного масла, води - за потребою, розбавити до консистенції густої сметани.
Все змішати, краще міксером. Регулювати густоту водою і борошном. Готову основу розкласти в різні баночки, в кожну з яких додати харчовий барвник - або готовий (наприклад, з великодніх наборів), або домашній - соки буряка, моркви шпинату і т. П

Kettu
Немовля

Повідомлення Kettu » 01 вересня 2017, 11:27

О. який чудовий "Рецепт". Дуже дякую, люблю робити все своїми руками. Обов"язково спробую найближчим часом, потім відпишусь чи вийшло)

Fama
Немовля

Повідомлення Fama » 02 вересня 2017, 00:38

Iruska писав:Девушки, а подскажите пожалуйста хорошее пальчиковые краски, хочу для своей дочки купить. Такие что бы были безопасные для здоровья ? а то всякого в интернете можно начитаться

Ось тут треба обережно, зараз всякого сміття з Китаю токсичного навозять, а потім діти страждають. Ми купували Crayola. Дуже гарна фарба, головне що змивається з багатьох поверхонь, навіть з одягу, а про шкіру я взагалі мовчу. Помив руки звичайною водою і вони чисті. Короче кажучи, в нашій сім"ї випробування ці фарби пройшли на відмінно. Хоча мабуть варто спробувати самому зробити, якщо вже є рецепт. ;)

mamaluda
Немовля

Повідомлення mamaluda » 02 вересня 2017, 01:10

Fama писав:Ось тут треба обережно, зараз всякого сміття з Китаю токсичного навозять, а потім діти страждають. Ми купували Crayola rozetka.com.ua/kraski/c3495057/producer=rayola;63888=215809/ Дуже гарна фарба, головне що змивається з багатьох поверхонь, навіть з одягу, а про шкіру я взагалі мовчу. Помив руки звичайною водою і вони чисті. Короче кажучи, в нашій сім"ї випробування ці фарби пройшли на відмінно. Хоча мабуть варто спробувати самому зробити, якщо вже є рецепт. ;)

А ми ремонт в одній кімнаті робили. На дві доби дітями на поталу залишили шпалери. Що вони тільки там не малювати, але хоч в хаті тихо було)

Kettu
Немовля

Повідомлення Kettu » 24 вересня 2017, 19:04

ахаххаха

Повернутись до “Від року до трьох”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість